Nowy Degustator
W sieci pojawił się nowy Degustator

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Co o tym sądzisz Bunch? W końcu to jawna kopia Twojego programu, ale miałeś pojęcie o tym że takie coś powstaje, tak?
Jak dla mnie bardzo słabe. Wydaje się, że o każdym punkcie można by było dużo powiedzieć i autor powinien wyrazić i uzasadnić jakieś swoje zdanie. Tymczasem dostajemy bardzo krótki komentarz i dziwne jego poglądy. Właściwie najbardziej to zdziwił mnie podpunkt z muzyką. Przyznam szczerze, że reszty nie obejrzałem dokładnie, a kilka pominąłem z racji używania mobilnego internetu. Najpierw o tym, że Demonologia jest zajebista (zero słowa o tym dlaczego), a po chwili o tym iż wkurwiają go ludzie dzięki którym ten album powstał. Bo przecież to z ciuchów raperzy mają największy dochód, dzięki temu mogli zrobić kolejną płytę. Później podpunkt z grami. Także dziwny. Do kogo był on kierowany? Co mnie człowieka który nie zna tego kanału i obejrzał tylko ten filmik, obchodzi w co lubi sobie pograć "fifi"? No raczej nic. Jak dla mnie zwykła kopia, zrobiona na odpierdziel. Nie powinno się tego porównywać z oryginałem.
Odpowiedz
Za odpalenie tego gówna w lesie, rozstrzaskany monitor, odpalanie petard przy psie koleś powinien już być 1) skopany 2) zapłacić grzywnę 3) być drugi raz skopany 4) odsiedzieć parę miesięcy, 5) prewencyjnie być trzeci raz skopany.
Takiej pojeby powinny się autoeliminować i zdobywać nagrody Darwina. Masakra.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Wiedziałem, że coś podobnego ktoś tam kręci. Poinformował mnie o tym. W dodatku widziałęm na napisach końcowych podziękowania.
Tylko na przykład nie sądziłem, że ktoś ten zdecyduje się wykrozystać np. identyczną muzykę w czołówce.
To już jest "beee". Dałem autorowi kilka rad potem.
Między innymi o tym by robił odcinki tematyczne, to znaczy - aby nagle nie wpadał z tekstem "a co u mnie się działo na kanale". Albo robi jakieś "show" albo "kręci vloga". Niech tego nie łączy.
Co do petard, to nie wiem czy to prawda ale wydaje mi sie, że są to "materiały z neta" wzięte a nie nakręcone autorsko. No ale nie wiem, mogę się mylić. Odnośnie sfery audio też się nie wypowiadam źle, bo wiem, że to są początki. Ale jak się spojrzy na "oryginał" to w zasadzie jakichś mega różnic realizacyjnych to nie ma, może jedynie merytoryczne są. Nie zapominajmy, że to wciąż amatorskie filmiki kręcone dla zabawy.
Odpowiedz
No na filmikach to patrząc po gębie (patrzyłem na profilu fejsowym) to on... Ogólnie jakby to rzecz... nie wzbudza mojego zaufania :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości