dzielenie plikow na mniejsze
Witam!

Czy da sie w Sony Vegas Pro 9 podzielic pliki na takie, zeby byly zgodne ze specyfikacja youtube.pl czyli
- dlugosc filmiku max. 10 minut
- wielkosc pliku do 2 GB

jesli ktorys z tych parametrow bylby przekroczony to chcialbym zeby utworzyl sie kolejny plik tj. druga czesc filmiku:)

Pozdrawiam
Kamyk79
Odpowiedz
ProCoder sobie z tym świetnie radzi.
Odpowiedz
A czy jest moze cos darmowego (tj. freewarowego) i rownie dobrego jak ProCoder?
Odpowiedz
Możesz ręcznie kroić to na kawałki, lub znaleść sposób na ProCoder ;P
Odpowiedz
A VitrualDub czasami nie ma takiej opcji? No i jest darmowy :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Zastanawiam sie czy moze zrobi to w taki sposob:
1) zrenderowac material w Sony Vegas Pro 9
2a) czy zrenderowac ponownie w Pinnacelu ten zrenderowany material z Sony Vegas Pro 9 i uzyc opcji publikowania w youtubie
2b) czy uzyc do tego VirtualDuba?

w ktorej z opcji 2a) czy 2b) bedzie znacznie bardziej odczuwalne pogorszenie jakosci wynikowego obrazu?
Zawsze kazda kolejna konwersja wiaze sie z utrata jakosci, chyba ze znacie na to jeszcze moze jakis inny sposob.
Dodam, ze mam oryginalne Pinnacle 12 Ultimate version, dlatego moze by z niego skorzystac.

Pozdrawiam
Odpowiedz
A jak wyrenderujesz Vegasem jako surowy plik, czyli bez kompresji, a dopiero potem w Pinnacelu sobie udostępnisz? :P
Odpowiedz
OK, ale co konkretnie masz na mysli - chodzi mi o ustawienia jakich nalezaloby uzyc w Sony Vegas Pro 9 aby otrzymac material surowy po zrenderowaniu?
Czy chodzi Ci o to, ze mam wyrenderowac do m2ts, czyli tego samego formatu co mam w kamerze Canon HF100?
Tylko jakie konkretnie ustawienia uzyc?
Odpowiedz
Format pliku wybierz *.AVI i z listy do wyboru jaka Ci się pojawi wybierz uncompressed. Po ustawiaj potem oczywiście odpowiednio rozdzielczość, brak przeplotu, aspect ratio, frame rate, etc. A potem wrzuć do do swojego Pinnacle'a :P
Odpowiedz
Ale można przecież zaznaczyć pierwsze 10min filmu i zaznaczyć przy renderowaniu "Render Loop Region Only" i później znowu... a poza tym jak się dobrze kodeki poustawia to na pewno biedzie mniej niż 2gb i z dobrą jakością.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości