Moja produkcja
Simemanko zrobiłem unboxing i chciałbym się was spytać i prosić o rady (czy dobrze zmontowany itp...). Robiłem go na szybko bo nie mam czasu, zajęło mi około 40min (montaż)
Odpowiedz
Za cicho komentarz, mogłeś go dać głośniej, bo proporcjonalnie do intra jest strasznie cichy. Tym samym mogłeś podbasować.
2:16 Nie potrzebnie napis "Soory za ostrość", to logiczne, że kamera czasami traci ostrość, tym samym w napisie jest "ś" i "ć" inną czcionką, jak niema polskich znaków w danej czcionce to się robi samo "s" i "c".
Tym samym mogłeś poprawić ostrość, lub nagrać to ujęcie na nowo.
Muzyka w tle nie pasuje, szczególnie od 3:20 wypada tragicznie.
Na sam koniec muzyka w napisach końcowych znowu wybucha swoją głośnością.
Odpowiedz
Film delikatnie mówiąc jest mało profesjonalny, i nie chodzi mi bynajmniej o jakąś super kamerę, ch.... oświetlenie itd. tylko o ogólny poziom filmików z cyklu unboxing coś tam.
Przede wszystkim pamiętaj, że w Vegasie jest taki magiczny klawisz jak "S", a zwykle po przeciwnej stronie klawiature "delete". Oglądamy film, dochodzi do momentu w którym mamy kupę niepotrzebnego filmu, przewijamy aż to się skończy, naciskamy S i cały środek wyrzucamy do śmietnika.
Komentarz zwykle lepiej dogrywać później, jeśli nie masz możliwości zrobienia tego porządnie na żywca. Jeśli stać Cię na kupowanie takich pierdoł to stać Cię i na najzwyklejszy ogrodowy hallogen i białą kartkę papieru do ustawienia balansu bieli.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Słuszne uwagi, ale ja to bardziej kręcę dla siebie a wrzucam na YT dla swojej satysfakcji. A filmiki wolę na żywo bez żadnych cięć czy, podkładania głosu. Ale z tą lampą to się zgodzę muszę ją sobię kupić :)
Odpowiedz
Szczerze to niezbyt wytłumaczenie, że ty wolisz bez cięć. Po co ktoś ma oglądać jakieś niepotrzebne fragmenty? Mi przy oglądaniu aż ręka świerzbiła na myszce, żeby tylko przewinąć kawałek dalej, lepiej to wyciąć i zaoszczędzić innym przewijania :P
Odpowiedz
Jak już wspominałem dziesiątki razy, fakt, że coś nakręciłeś nie oznacza, by to pokazywać światu. I sorry, ale za stary jestem na tekst "kręcę dla siebie a wrzucam na YT dla swojej satysfakcji. A filmiki wolę na żywo bez żadnych cięć".
Robisz dla siebie - to po cholerę wystawiasz na pokaz? Jak wystawiasz na pokaz to po prostu rób to porządnie a nie potem wymyślasz tłumaczenie na poziomie gimnazjalisty który nie mógł zrobić filmu bo ciocia przyjechała...
W każdy razie w kategorii "unboxing" jest to słabiusieńkie.

Odpowiedz
(01-02-2014, 23:39)efix napisał(a):  (...)tłumaczenie na poziomie gimnazjalisty który nie mógł zrobić filmu bo ciocia przyjechała...
Podaje, że ma 14 lat, więc może rzeczywiście ciocia przyjechała:)
Odpowiedz
(01-02-2014, 23:39)efix napisał(a):  Jak już wspominałem dziesiątki razy, fakt, że coś nakręciłeś nie oznacza, by to pokazywać światu. I sorry, ale za stary jestem na tekst "kręcę dla siebie a wrzucam na YT dla swojej satysfakcji. A filmiki wolę na żywo bez żadnych cięć".
Robisz dla siebie - to po cholerę wystawiasz na pokaz? Jak wystawiasz na pokaz to po prostu rób to porządnie a nie potem wymyślasz tłumaczenie na poziomie gimnazjalisty który nie mógł zrobić filmu bo ciocia przyjechała...
W każdy razie w kategorii "unboxing" jest to słabiusieńkie.

Nie wymyślam tłumaczeń na poziomie gimnazjalisty, tylko tłumacze na poziomie gimnazjalisty.... Wczytaj się trochę
Odpowiedz
Fakt, nie wczytałem. To tym bardziej weź sobie do serca, masz szansę się poprawić :)
Czyli podsumowując a) więcej światła jak powiedział Goethe umierając b) tnij i wyrzucaj to, co niepotrzebne.
A jak Ci żal to przyspieszaj obraz.

Odpowiedz