Vegas - zniżki edukacyjne
Witam
Planuję zamówić Vegasa na stronie kskd.pl Z racji, że jeszcze się uczę, 'podpinam' się pod zniżkę edukacyjną. Moje pytanie brzmi - czy zamawiał ktoś z Was program z tą zniżką? Czy wystarczył dokument potwierdzający moją edukację, czy potrzebowaliście coś jeszcze? I czy też mieliście póżniej z tego jakieś dodatkowe profity/konieczności, ktoś się Wami interesował, czy tylko kupiliście program i 'do boju'?

Druga sprawa, to wersja programu. Póki co byłem nastawiony na Platinum Suite 12 za 229, ale dostrzegłem też Pro 12 EDIT za 849zł(oba ze zniżką) Czy warto dołożyć te kilka stówek, ale mieć pełen konfort pracy, już też pod kątem przyszłościowym(testując triale zauważyłem brak maskowania, no i brak wielu opcji z trybu kompozycji)? Z róznic między Pro a Pro Edit zauważyłem brak Architekt'a - coś jeszcze występuje?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Porównanie znajdziesz na stronie: http://www.sonycreativesoftware.com/vegaspro/compare
więc nie ma sensu przepisywać.

Musisz sam zobaczyć, co jest Ci potrzebne. Jeśli nie maskujesz, robisz prosty montaż - cięcia, przejścia - intro, outro, napisy, podkład, to wersja studio w zupełności wystarczy.
Jak chcesz się bawić w coś więcej - a dodatkowo mieć DVD Architekta - to sprawa jasna.
Popatrz jeszcze, w razie czego, jak będzie wyglądał upgrade do pełnej wersji, jak już zakończysz edukację. Wtedy wskoczysz np. na pełną wersję PRO...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości