Pliki .Avi z dźwiękiem Mono
Witam.
Posiadam kamerę Redleaf Rd32II, która nagrywa filmiki .avi z jednokanałowym dźwiękiem. Mam Sony Vegas pro 12(64 bitowy) i udało mi się już poradzić z bez problemowym otwieraniem obrazu, ale nie mogę ogarnąć dołączenia dźwięku. Instalowałem plugin, który niby miał to rozwiązać, ale nic.
Próbowałem VirtualDubem wyciągnąć sam dźwięk z filmu jak i przekonwertować cały film, ale wyskakuje błąd: "No audio decompressor could be found to decompress the source audio format. (source format tag: 00ff)"
W Windows Movie Maker wszystko śmiga, ale ilość opcji do obróbki filmu nie poraża.
Bardzo mi zależy na rozwiązaniu tego problemu ponieważ mam fajny materiał z zaręczyn na pokładzie samolotu i z ułożonym napisem na ziemi i potrzebuje audio z kilku miejsc z filmu aby to fajnie zmontować... Pomożecie:)?
Odwdzięczę się zaprezentowaniem filmu jaki udało mi się stworzyć:)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Pomożemy.

a.. najważniejsze...
Mógłbyś sprawdzić, czym zakodowany jest dźwięk?
Jeśli nie wiesz jak to się robi, albo czytałeś na forum, (ciągle powtarzamy, żeby podawać odczyt z MediaInfo (na temat plików wejściowych), oraz wersję Vegasa...), ale nie wiesz o co chodzi, to chociaż załącz jakiś przykładowy plik... Można wrzucić na DropBox, SkyDrive lub inny bezpłatny serwis.
Odpowiedz