Czołówka studniówkowa
Poczyniłem dzisiaj coś takiego. Co do trzęsącej się łapy w paru ujęciach - mam świadomość. Co do overlay'i - wiem, że niektórzy tego nie lubią, ja w sumie też, ale tutaj są one delikatne, nie są raczej natrętne, nie ma ich zbyt wiele no i przede wszystkim - wszystkie są "mojej produkcji", nic ściąganego :P Dźwięk wiem - niestety mikrofon z 6D, muszę się zaopatrzyć w Rode VideoMic, albo jakiś sensowny krawatowy.
To chyba tyle grzechów, których jestem świadom. Oddaje się Waszej ocenie :P

Ps. Muszę w końcu poprosić admina, żeby mnie dodał do userów, chyba że jakiś admin to przeczyta i będzie tak miły to dzięki z góry ;)

Odpowiedz
Ja skróciłbym te ujęcia co najmniej o połowę. W momencie kiedy masz dwa ujęcia na ekranie w 0:14 przejście do identycznego ujęcia jak to dolne tylko ze na całym ekranie też już traci sens, tylko wydłuża niepotrzebnie całość. Co do samych cięć to raczej zrezygnowałbym w tych ciemnych momentów między ujęciamy, zabija to trochę ciąłość akcji i człowiek oczopląsu dostaje. 0:37 niepotrzebne to spowolnienie, nie pasuje do całości, narusza tempo filmu. 0:46 - po co jest to ściemnienie? Tutaj nie ma znaczącego upływu czasu, czy zmiany miejsca i w zasadzie po tym przejściu dzieje się to samo co przed. Nie wiem czy to wina YT czy materiału, ale co chwilę miałem zmiany koloru na ekranie, obniżenia kontrastu. Overlaye jakoś się w oczy nie rzucają fakt, ale i tak niepotrzebne jak na mój gust :) Bardzo fajne ujęcia, materiał na wejście z tego, co widzę był dobry tylko skleić to trzeba bardziej "z polotem", nadać szybszy rytm :) Będzie dobrze
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości