Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wlasne tlo w filmie
Witam chciabym sie dowiedziec jak usunac tlo w filmie i dodac swoje nie zaslaniajac postaci.Slyszalem tez cos o "GREEN SCREENIE" ale nie wiem co to jest :P.Jestem nowy na forum i jesli w zlym miejscu dodalem post prosilbym o przeniesienie go :).Ogolnie dzieki za pomoc
http://lmgtfy.com/?q=green+screen
Debil

nie ogarniam takich ludzi to jest dzial NEWBIE ty debilko
(12-14-2013, 19:39)KamilekKrychaDomin napisał(a):  Debil

nie ogarniam takich ludzi to jest dzial NEWBIE ty debilko

ALE JAZDA
Właśnie miałem pisać coś podobnego, na zasadzie "OOOooo, ale ostro to było".
W sumie odpowiedź mnie by też nie zadowoliła a tylko rozjuszyła. Facet się nie zna, pisze w temacie dla początkujących więc potrzeba mu wyjaśnić wszystko "jak małemu dziecku". Więc link do Google też by mnie nie zadowolił a tylko zdenerwował. Tylko, że ja nie nazywałbym już w drugim poście kogoś debilem i kobietą :)
(12-15-2013, 14:10)Bunch napisał(a):  W sumie odpowiedź mnie by też nie zadowoliła a tylko rozjuszyła. Facet się nie zna, pisze w temacie dla początkujących więc potrzeba mu wyjaśnić wszystko "jak małemu dziecku".

Też nie rozumiesz, co jest napisane w pierwszym linku po wystukaniu w googlach "green screen"? Cienko z Tobą :)
No właśnie, wszystko rozumiem, to, że się gimbaza zirytowała (aczkolwiek o ile sobie przypominam to forum nie jest dla KOMPLETNIE nomen omen ZIELONYCH). Ale dlaczego debilko? Mateuszu, czyżbyśmy mieli Cię niedługo zobaczyć w relacji z kliniki doktora Szczyta? :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Nie. Wystarczy nam już jeden, który zmieniał płeć i stawał się raz to swoją siostrą, innym razem - zupełnie niespokrewnioną postacią... Jeden taki na forum w zupełności wystarczy.

Co do zbanowanego, to nie odpisywałem, bo stwierdziłem, że takiemu potrzebna inna pomoc... a z racji adwentu - postanowiłem sobie, że będę odpuszczał i pozostawiał do własnej refleksji.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości