Zakup kamery toshiba
Cześć chciał bym zamówić jakąś nie drogą kamerkę na początek. Na alegro w przystępnej cenie znalazłem tą poniżej. Może z was ktoś taką ma albo miał okazje użyć. Proszę o opinię :)

Kamera

Test

Odpowiedz
Opinia? Wszystko przecież widać na tym filmie co i jak, czyli "wielkie G". Poza tym opinie były już wyrażane na tym forum, wystarczy poczytać.
Odpowiedz
Boże nie. Miałem podobną - to była katorga.
Odpowiedz
A co z nią nie tak ? :P Wygląda nie źle.
Odpowiedz
Z tą co pokazałes - nie wiem, to inny model niż ja miałem.
Natomiast mój ostrość tracił id odatkowo ekran wtedy pływał (zoomował za bardzo). Dostaja ostrość i nagle widzimy przybliżanie i oddalanie ekranu. Oprócz tego zbierał dźwięki przybliżania na przykład. Taki dźwięk pracy silnika. Vegas nie chciał tych plików odtwarzać bez przycinki (ale tylko do którejś wersji, niestety kur... dopiero na najnowszym Vegasie rozwiązali ten problem a wtedy już nią prawie nie filmowałem).
Odpowiedz
Nie no domyślam się, że szału nie ma :p Ale muszę coś zakupić bo nie będę cały czas pożyczać lecz niestety budżet ograniczony na zakup sprzętu :/ A jak z wytrzymałością tego sprzętu ? Czy przy normalnym użytkowaniu nie rozwali się po miesiącu ?
Odpowiedz
Ja bym się nie napalał na ten model, tylko pomyślał o każdym innym.
No ale z budżetem 150 złotych to się za bardzo wyjścia nie ma niestety.
Taki podobny model kamery mam do dzisiaj, jest już w opłakanym stanie i wariuje. Zepsuł się w niej dodatkowo mikrofon, poodpadały gumy z przycisku jednego. Ale używałem jej dosyć mocno. Na mrodzie, w błocie, w deszczu - wszędzie.
Odpowiedz
Chyba zaryzykuje, najwyżej będę żałował :p
Odpowiedz
Uwierz mi, że 150 ze zeta za kamerę przy kosztach jakie poniesiesz później jeśli złapiesz bakcyla na filmowanie to absolutnie żaden wydatek. Możesz zaryzykować.
Odpowiedz
Dzięki za porady :) Jak ktoś by był zainteresowany to tu jest mój fanpage z projektem nad, którym pracuje. Zapraszam :)

facebook.com\kusarigamastudio
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości