filmy 2K na youtube-problem
witam

Mam taki mały problem z youtube.Ostatnio wrzuciłem tam film 2K, i to 2K (napis„Oryginał")było przez kilka miesięcy,a po tych kilku miesiącach ten „Oryginał" zniknął i jest jakość tylko do 1080p.

Doradzicie?Może coś robię nie tak?A może to wina youtube'a?
Odpowiedz
Używasz jakiejś wtyczki związanej z YT? To odinstaluj/wyłącz i sprawdź jeszcze raz. Ostatnio zauważyłem, że wtyczki umożliwiające pobieranie filmów z YT albo sie spieprzyły albo YT wprowadził jakieś zmiany bo nie można pobierać filmów w rozdziałce 480p oraz nie zawsze w 1080p i Oryginal (2K, 4K) pomimo, że film można odtwarzać w tych rozdzielczościach. Poza tym pobierając zawsze filmy w 360p pobierały się jako .flv, obecnie jako mp4.
Odpowiedz
A to nie wpływ odtwarzacza HTML5?

http://www.youtube.com/html5
Sprawdźcie, czy macie włączony. Jeśli tak - to wyłączcie i sprawdźcie ponownie. Jeśli nie - to włączcie i sprawdźcie... ;)
Odpowiedz
niestety,włączyłem ten odtwarzacz HTML5 i nic się nie zmieniło,dalej jest tylko do 1080p,po wyłączeniu to samo
Odpowiedz
Pisane było już na forum, że po przełączeniu na HTML5, znika opcja 480p
Co do materiałów powyżej 1080p - nie mam doświadczenia, bo zwyczajnie - nie mam takiej kamery. A druga sprawa - YT ciągle pracuje i coś zmienia... stąd mogą pojawiać się różne problemy.
Odpowiedz
Dziwne, bo ja na html5 mam wszystkie rozdzielczości...

Swoją drogą, korzystam z dodatku Youtube Center, który swego czasu był idealny i dalej nie wyobrażam sobie korzystać z YT bez niego. Niestety YT wprowadzał jakieś zmiany i z włączonym dodatkiem nie działały filmy, a teraz jeszcze jest problem z rozdzielczościami, bo w opcjach jest tylko 720p i 360p... No i nie odtwarza automatycznie w tym 720p

Czekam niecierpliwie, aż to naprawią...
Odpowiedz