Pomoc przy napisach
Cześć. Od razu przepraszam, jeśli nie piszę 'w tym temacie co trzeba' aczkolwiek nie mogę napisać wątku w 'Pomocach'. :) Mimo to, chciałabym by ktoś mi pomógł, ponieważ ja głupia poprzestawiałam coś w Vegasie i za chiny ludowe teraz nie umiem (i nie wiem jak) naprawić.

Problem pojawia się, gdy chcę nałożyć jakieś napisy na film. Wszystkie te z przeźroczystym tłem nakładały się na obraz 'pod spodem'. Teraz po prostu tego nie da się zrobić. Jestem świadoma, że to z pewnością mój błąd... To bardzo pilna sprawa, a dla większego rozpoznania wstawiam zdjęcie. Bardzo proszę o pomoc w poście albo na priv. Serdecznie dziękuję i proszę o pomoc :)

[Obrazek: t66o05.jpg]
Odpowiedz
1. Jak przeczytasz regulamin, to dowiesz się skąd ograniczenia ;)
2. Włączyłaś sobie "Expand track layer" (ppm na ścieżkę z lewej strony).
Odpowiedz
(12-01-2013, 23:28)mateuszszar napisał(a):  1. Jak przeczytasz regulamin, to dowiesz się skąd ograniczenia ;)
2. Włączyłaś sobie "Expand track layer" (ppm na ścieżkę z lewej strony).

Tak, tak, wiem o już tych ograniczeniach.
Dziękuję ślicznie! :)
Teraz mogę zarywać nockę w spokoju, uff...
Odpowiedz
he he... Życzę ciepłej herbaty (u mnie zawsze jest tak, że przynoszę ciepłą, zasiadam przed vegasem, przeglądam co i jak, biorę łyk herbaty - kuźwa - już zimna...).
Odpowiedz
Dlatego lepiej wziąć zimne piwo :D
Odpowiedz
Mateusz dobrze radzi. Aby powrocic do poprzedniej uzytecznosci, po prostu kliknij 2x szybko przy KRAWEDZI jakiegos eventu na osi czasu i wroci do normy. A co do herbary to ja takze pracuje majac herbate obok siebie - i to dwa razy wikszy, ogromny kubek.

(Wiadomość została napisana z mojego telefonu)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Bartku. Zerknij na screen. O czym innym piszesz.
Odpowiedz
Jak to o czym innym pisze? Odpowiedziałem na temat.

(Wiadomość została napisana z mojego telefonu)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Ty piszesz o "Expanded edit mode",
My - o "Expand track layer".

Znajdź trzy różnice ;)

dla podpowiedzi - zerknij jeszcze raz na screen załączony w Poście #1 http://sonyvegas.info/Temat-Pomoc-przy-n...6#pid49556
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości