Problem z formatem RMVB
Witam. Mam wszystkie części Rockiego i chciałem się nimi pobawić w SOny Vegasie. Jednakże pliki są zapisane w formacie RMVB a mój sony Vegas takiego formatu nie rozpoznaje. Mam dwie wersje SV 8.0 PRO i 9.0 Mowie Studio. Wiecie może co zrobić? Szukałem trochę na googlach ale nie znalazłem. Aha i proszę nie pisać o konwertowaniu filmu do avi lub innego formatu bo to zajmie wieki z moim komputerem.
Cytat:Aha i proszę nie pisać o konwertowaniu filmu do avi lub innego formatu bo to zajmie wieki z moim komputerem.
W takim razie nie piszę, a inaczej z plikami RMVB się nie da w Vegasie tego zrobić. Tylko konwertowanie wchodzi w grę.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Prze konwertuj. RMVB nie będzie vegas wspierał z tego powodu, iż ten format jest on stosowany do piracenia filmów. A co zatym idzie Vegas będzie rozpoznawał tylko pliki, które nagrywają kamery.
Przeczytałem Twoje pytanie i coś mnie wprawiło w zakłopotanie, konwertowanie RMVB zajmie wieki, to ile zajmie renderowanie gotowego projektu, jeśli masz tak słaby PC, to nie bierz się za montowanie, bo to żadna przyjemność montować przy podglądzie draft.
Tzn. jakość draft(full) jest podobna do prview(auto)
Myślałem o draft(auto), bo na starszych PC tylko tak da się "pracować", ale nie odbiegajmy od tematu.
Musisz to prze konwertować do AVI, innej opcji nie ma. Zostaw PC na noc, jeśli faktycznie tyle ma to trwać.
Napisałem, że zajmie to wieki, bo sześć filmów po około dwie godziny to dwanaście godzin filmu. Myślę. że długo by się to konwertowało. Skoro ktoś powiedział, żebym się za to nie brał bo mam słaby komputer, to od czego zależy długość renderowania?

Ten filmik trwa 9:43 i renderował mi się 1:40min. Renderowałem do mpg
Cytat:Napisałem, że zajmie to wieki
A my Ci piszemy, że SONY NIE WSPIERA TEGO FORMATU. Teraz rozumiesz? Musisz to przekonwertować. Zamykam.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.