Sony Vegas a YouTube
Od pewnego czasu planuję zacząć poważniejszą działalność na YouTube i chciałbym w przyszłości zarabiać na filmach. Planuję kupić Sony Vegas Pro 12 Edit ze zniżką edukacyjną, z uwagi na to, że jestem studentem.

Link do aukcji: Sony Vegas Pro 12 Edit

W opisie aukcji jest napisane:
Oprogramowanie ze zniżką edukacyjną przeznaczone jest dla dla uczniów, studentów, nauczycieli, szkół i uczelni oraz administracji publicznej i wszelkich instytucji typu non-profit.
Warunkiem nabycia jest przesłanie dokumentu uprawniającego do zakupu tego produktu (legitymacji / wpis do rejestru instytucji szkoleniowych)
Produkt w pełnej wersji z możliwością wykorzystywania do celów komercyjnych.

Szukając po internecie natrafiłem na strasznie dużą rozbieżność cenową jeżeli chodzi o Sony Vegas Pro, więc chcę się dowiedzieć czy produkt z tej aukcji będę mógł wykorzystać do montowaniu filmów na których będę zarabiał. Ewentualnie chciałym się dowiedzieć czy ktoś mógłby doradzić inną, korzystniejszą drogę zakupu Sony Vegas Pro 12 Edit.

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
przypuszczam, że dla twoich potrzeb taka wersja spokojnie wystarczy http://scs.kskd.pl/produkty_wideo/movies...suite2.htm
Odpowiedz