Problem
Witam.
Zabawę z programem zacząłem jakieś 7 godzin temu. Tak, jedyne co udało mi się na razie zrobić to te 2 minuty filmu. No ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Mój problem tkwi w tym, że przed chwilą zorientowałem się, iż w pewnym momencie "znikąd" pojawił się czarny kwadrat w prawym górnym rogu CAŁEGO filmu (zaznaczyłem go czerwoną obwódką). Zdziwiło mnie to, ponieważ każdy "cookie cutter" dodawałem osobno do każdego elementu filmiku (a jest ich już z 40). Może niechcący wlazłem w jakieś ustawienia całego filmu, a o tym nie wiem, ale prosiłbym o pomoc, gdyż na programie praktycznie wcale się nie znam. Z góry dziękuję. (Przepraszam za tak podcięty screen, ale limit 500 kb mnie ogranicza. Jeśli będzie potrzebne przesłanie jakiejś innej części całego screena proszę o napisanie.)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
screen można było przygotować w programie graficznym i zapisać z większą kompresją - to by zajmował mniej.
W oknie podglądu widać, że dodałeś efekt na podglądzie (trzecia ikona u góry od lewej - w oknie podglądu). Usuń - to prawdopodobnie będzie ok.

Nie wiem, czy dopadnie Cię sprawiedliwa ręka moderatora, bo wg regulaminu to powinieneś wylecieć (temat, brak znajomości podstaw)... ale jeśli chcesz się czegoś nauczyć w vegasie, to przeleć cały Interactive Tutorials, który jest wbudowany w program.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości