Twixtor - problem
Witam
Dane Techniczne
Vegas Pro 12
Windows 7 64-bit

Problem

Otóż, gdy spowalniam film twixtorem to na moim filmie nic się nie dzieję, jest nie ruchomy tak jakby był to tylko screen.
Obojętnie jakich ustawień użyję jest to samo.
Może problem tkwi w moich filmach?
Są one nagrane z demek Counter-Strike: Source, nagrywam frapsem w 30 fps.

Bardzo proszę o odpowiedź.

Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz
A mógłbyś pokazać, jakie ustawienia stosujesz? Bo jednak mam podejrzenie, że tam coś spitoliłeś...
Pokaż screen z ustawień twixora.
Odpowiedz
Proszę bardzo
http://i.imgur.com/acpXXnb.png

Tutaj ktoś ma podobny problem
Odpowiedz
Ja tu widze kilka możliwości:

1) Nie było nic grzebane w ustawieniach Twixtora. Pozmieniaj więc cokolwiek w nich.
2) Nie widze na filmie danych bo słaba jakość. Może więc prędkość Twixtora ustawiona jest na zbyt wolne spowolnienie i tego po prostu nie widać
3)* Po zbuforowaniu, kliknąłeś gdzie indziej na klipie i cała zawartość wyleciała z pamięci ramu. I gdy potem włączasz od początku PLAY i film dochodzi do tego momentu to sam podgląd Ci nie wyrabia, nie nadąża i w efekcie widzisz tylko ściętą, zamrożoną klatkę.

* - post na niebiesko to właśnie przekazanie wiedzy mateuszara dalej
Odpowiedz
A ja widzę, że rozciągasz spowolniony klip z "Ctrl'em"... Po cholerę? Przecież chcesz zwolnić Twixorem, a nie vegasem ;)
Przyswój jeszcze raz dokładnie, jak posługiwać się Twixorem.

@Bartku - miło, że nauka nie idzie w las tym razem...
Odpowiedz
Witam ponownie.

Z mojego projektu załączyłem tylko screena, film wideo jest kogoś innego, chciałem tylko pokazać w czym tkwi problem.
Mojego filmu nie spowalniam ctrl itd... - zostawiam oryginalny i tylko twixtorem próbuję.

Bardzo istotny wydaje mi się punkt 3.
Nie bardzo go rozumiem, nie mogę nigdzie kliknąć myszką, na żaden klip?

Dodam, że wczoraj bawiąc się prędkością na chwilę film był spowolniony tak jak chciałem, lecz gdy chciałem ponownie go odtworzyć to znowu był zamrożony.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i proszę o kolejne, pozdrawiam. :)

EDIT:
Jednak coś było nie tak z ustawieniami, ustawiłem na 47,619 - speed i teraz wszystko działa jak należy.
Bardzo dziękuję panom którzy odpisywali, reputacja leci u panów w górę, można zamknąć. :)
Odpowiedz