efekt stroboskopu ze swiatlami tylko czrne biale
Chcialbym zrobic krotkie intro max 10 sekund na moj kanal youtube, na podobienstwo pewnego momentu z teledysku, wiec jest sciagawka, tylko ze pierwszy raz uzywam sony vegas i nie wiem odczego zaczac. podalbym link do teledysku ale nie wolno raczej...
Odpowiedz
Jak włączysz Vegasa, to pierwsze co - pojawia się Interactive Tutorials. Przeglądnij co do czego, bo inaczej może się okazać, że nie zrozumiesz żadnej porady - a nikt nie będzie zgadywał, czy znasz podstawy czy nie (regulamin mówi o obowiązku znajomości podstaw).

Szkoda, że jednak nie zechciałeś się zastosować do tego, co napisałeś w swoim poprzednim wpisie - odnośnie poprawnej pisowni...
Odpowiedz
podstaw nauczyc sie mozna szybko, pytanie czy da sie cos takiego zrobic? moge wkleic link?. a propo pisowni to jest forum vegas a nie jezyka polskiego prosze nie spamowac jestm new...
Odpowiedz
Póki co kolega jest bacznie obserwowany i na dobrej drodze do zostania banitą.

I tak, możesz dawać linki, jeżeli chcesz konkretnej odpowiedzi to podawaj czas, w którym efekt występuje.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No dobrze, ale po co obserwować? Obserwować to można np. ptaki przez lornetkę :) Takie wątki od razu do kosza, a autorzy dostają info o przyczynie usunięcia . Jeśli są rozgarnięci, to się postarają następnym razem.
Odpowiedz
Staram się rozsądnie podejmować decyzje, o ile kolega nie korzysta z proxy to pisze z USA, więc do pewnego stopniu odpuszczam i daję szansę na poprawę. :)

Odpowiedz
dziekuje za zrozumienie... podobno w tym miejscu nie usowaj watkow tak pisalo w regulaminie. o to link
i to tak bedzie z 10 czy 15 sekund tam do przodu w hd to ladnie wyglada ta gra swiatel
Odpowiedz
Zatwierdziłem ten post, ale to jest ostatnie ostrzeżenie.

Odpowiedz
Odpowiadając na prośbę kolegi Sarcom1 złożoną na piśmie:
Cytat:nie obchodzi mnie to proszemnie tu zbanowac,nie mam zamiaru rozmawiac z kims kto sam zasad nie przestrzega forum, nara nooby!
spełniam życzenie kolegi.

Odpowiedz
cóż. Dziwnych ma Bozia lokatorów...
Odpowiedz