dlaczego nie moge napisacwatku w efekty pomoc?
dlaczego nie moge napisacwatku w "efekty pomoc"? niechce smiecic a tam jak nie napisze to mi usuna pewnie..
Odpowiedz
Proszę bardzo, specjalnie dla Ciebie - http://sonyvegas.info/Temat-Regulamin
Choć patrząc po twojej pisowni, to i tak mało kto ci odpisze na twój problem, bo nikt nie będzie rozszyfrowywał.
Odpowiedz
Prorok, czy co? :) W sumie ciekawe, czy kiedyś będzie taka wtyczka, automatycznie wyrzucająca listy bez znaków interpunkcyjnych i powyżej N-ortografów :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(11-19-2013, 9:23)efix napisał(a):  ciekawe, czy kiedyś będzie taka wtyczka, automatycznie wyrzucająca listy bez znaków interpunkcyjnych i powyżej N-ortografów :)

Ej! Właśnie! To by było genialne! Ja instalowałbym to wszędzie gdzie tylko popadnie na rzeczach przeze mnie prowadzonych/administrowanych.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Przecież dałoby się coś takiego zrobić, skoro można z automatu zmieniać kamer0wanie ;)
Odpowiedz
dziekuje za niezbedna pomoc na forum jak i w pisowni jezyka poskiego, zapewne bardzo mi to pomoze w przyszlosci. Dziekuje:)
Odpowiedz
(11-20-2013, 1:29)Sarcom1 napisał(a):  dziekuje za niezbedna pomoc na forum jak i w pisowni jezyka poskiego, zapewne bardzo mi to pomoze w przyszlosci. Dziekuje:)

Jeszcze jedną literówkę byś zrobił i byłoby "języka boskiego" - do dopiero byłby szał ;)
Odpowiedz
1.5 Nie spamuj forum! Nikt nie lubi spamu. Jeżeli nie wiesz co napisać to nie pisz.
1.6 Nie obrażaj użytkowników forum. Jak Ty byś się czuł, gdyby do Ciebie ktoś się tak odzywał?
Odpowiedz
Co ciekawe, dałoby się przeprowadzać automatyczną poprawę tekstu korzystając z opcji cenzury.
Bo wpisujemy to na co zmienić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości