COMPOSITING ART
Najnowszy filmik
Odpowiedz
I can't wait for that!

[Obrazek: 9NAYxCc.png]
Odpowiedz
(11-18-2013, 1:06)Bunch napisał(a):  I can't wait for that!

[Obrazek: 9NAYxCc.png]

ahhahahahahahahah MISTRZ !
Odpowiedz

Stary... No doceniam że coś robisz i w ogóle, ale czy Ty nie widzisz, że jest to ogólnie rzecz biorąc żenujące? Już pomijam, że same prace są jakie są, ale te ortografy które strzelasz, jeszcze w połączeniu z "art".

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(11-18-2013, 1:42)efix napisał(a):  

Stary... No doceniam że coś robisz i w ogóle, ale czy Ty nie widzisz, że jest to ogólnie rzecz biorąc żenujące? Już pomijam, że same prace są jakie są, ale te ortografy które strzelasz, jeszcze w połączeniu z "art".
sorki!!! z tym tytułem mała pomyłka, wiesz że sam tego wcześniej nie zauważyłem
nie wiem tylko co masz do pracy którą wykonałem?zrób lepiej jeśli potrafisz bo widzę że tyko lubisz pouczać ,wytykać błędy a sam nic co stworzyłeś nie pokazujesz najlepiej krytykować ,masz jaja pokarz co potrafisz
wiesz działam na takim forum motionfreaks.pl i tam goście sa naprawde konstruktywni ,jak wrzucisz film to jest opinia ok i ocena co można poprawić co zmienić,nie umiesz kolego oceniać pracy i wysiłku innych
Odpowiedz
Marcin - z całym szacunkiem, ale co Ci mamy napisać? To jest forum użytkowników programu Sony Vegas - na dodatek (wg regulaminu) - zaawansowanych - nie początkujących.
Tutaj nie oceniamy, czy ktoś potrafi robić fikołki, śpiewać falsetem, czy piec ekstra pizzę. Tutaj mamy konkretne forum i oceniamy konkretne rzeczy. Ty wrzuciłeś coś, co za bardzo nie ma nic wspólnego z Vegasem.

Miej odwagę przyjąć na klatę to, że zrobiłeś błąd ort... i wiedz, że dopisanie "art." nie zrobi z Ciebie artysty "z automatu". Wybacz. To nie jest tak proste...
Odpowiedz
(11-18-2013, 2:39)mateuszszar napisał(a):  Marcin - z całym szacunkiem, ale co Ci mamy napisać? To jest forum użytkowników programu Sony Vegas - na dodatek (wg regulaminu) - zaawansowanych - nie początkujących.
Tutaj nie oceniamy, czy ktoś potrafi robić fikołki, śpiewać falsetem, czy piec ekstra pizzę. Tutaj mamy konkretne forum i oceniamy konkretne rzeczy. Ty wrzuciłeś coś, co za bardzo nie ma nic wspólnego z Vegasem.

Miej odwagę przyjąć na klatę to, że zrobiłeś błąd ort... i wiedz, że dopisanie "art." nie zrobi z Ciebie artysty "z automatu". Wybacz. To nie jest tak proste...

tak zgadzam się z Tobą kolego że to forum vegas ale do tej pracy jak może nie zauważyłeś to mimo że użyłem after efects ,3d max,photoshop ,to i sony vegas też był użyty wiec dlatego to Tu pokazałem.A co do błędu to mała nie uwaga moja,poza tym niestety zawsze miałem problem z ortografią,mimo matury zdanej na piątkę ale dzięki zaświadczeniu ,gdyż jestem dyslektykiem w pisaniu
Odpowiedz
A co konkretnie było robione w vegasie? Mogę wiedzieć zanim ocenię, bo nie chciałbym się wypowiadać nt innych programów. Ok?
Odpowiedz
(11-18-2013, 3:09)mateuszszar napisał(a):  A co konkretnie było robione w vegasie? Mogę wiedzieć zanim ocenię, bo nie chciałbym się wypowiadać nt innych programów. Ok?

wszystkie napisy,korekcje kolorów,całe audio ,każdy program coś wnosi do całości.
Odpowiedz
marcinb9987, a korekcję kolorów robiłeś tylko w Vegasie czy również w Photoshopie? Pewnie to jego użyłeś do wycinania, nie? I potem pewnie ujednolicałeś całość nadając jakiś odgórny efekt na wszystkie warstwy w Vegasie jak sądzę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości