Problem z fps'ami
Posiadam Vegasa Pro 9. Po dodaniu klipu z GoPro w trybie 720p/60fps program odtwarza mi go w 30 fps'ach. Nawet po ustawieniu w opcji 'proporties' 60 fps klip dalej jest w 30fps'ach. Wcześniej nie było z tym żadnych problemów. Jestem średnio ogarnięty w tych sprawach i nie mam pojęcia czym może być to spowodowane :/ Proszę o pomoc
Odpowiedz
ustaw projekt poprawnie (w 60kl/s). (project properties)
Odpowiedz
Próbowałem już i nic to nie daje. na Osi czasu na 1sek jest 60kl. ale filmik jest nadal w 30...
Odpowiedz
Mógłbyś zdradzić skąd te rewelacje?
Film na osi czasu ma 60fps (czyli projekt jest 60fps), ale film jest 30fps?

Jeśli wsad jest 60fps, projekt jest 60fps, to renderując 60fps nie może być inaczej.
Odpowiedz
Film jest 60fps. Po ustawieniu projektu na 720p/60fps film dalej zostaje przy 30fps'ach. Podczas przeskakiwania klatek widać to ponieważ co drugą klatkę dopiero pojawia się następna
Odpowiedz
nie.
Albo film nie jest 60p (może jest 60i?) albo coś pokręciłeś.
Możesz wskazać coś, co potrafi na potwierdzenie Twojej teorii?
Najlepiej - surowy plik (nie musi być duży - wystarczy jakiś poglądowy, z tego samego źródła - kamery, rejestratora itd.) oraz najlepiej plik projektu *.veg (żeby można było przeglądnąć, co i jak poustawiane).

Dodatkowo, jakbyś napisał której wersji Vegasa używasz (dziewiątka występowała oficjalnie w pięciu buildach - każdy w wersji 32 oraz 64bity...). Mam nadzieję, że masz najnowszy build (wersja 9e). Jeśli nie, to zaktualizuj
http://www.sonycreativesoftware.com/down.../vegaspro9
Odpowiedz
Zaktualizuje Vegasa do 9e, ponieważ mam 9c i zobaczę czy problem zniknie, jeżeli nie to wyślę surowy klip oraz projekt

Problem znikł po aktualizacji z Pro 9c na Pro 9e. Dzięki wielkie za pomoc! :)

Po aktualizacja nawet program szybciej śmiga :))
Odpowiedz
"od tego są one... od tego one są" - jakby powiedział Kononowicz...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości