Jeden program wpływa na inny
Mam przedziwny problem.
Dwa programy w nim występują, Adobe Audition oraz Action.
Otóż program pierwszy działa do momentu włączenia drugiego.
Gdy otworzę drugi, to ten pierwszy wywala bład i zamyka się.
A jak jest otwarty ten drugi to tego pierwszego nie jestem w stnaie uruchomić. Przedziwne! Spotkaliście się z takim czymś? Nawet nie mam tego jak nagrać by pokazać.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Odpowiedz
To znaczy... ja i tak nagrałem to (bo potrzebowałem) programem innym do zgrywania pulpitu (Hypercamem). No ale ta sytuacja zdziwiła mnie totalnie. Dłubię sobie w Autition, uruchamiam Action - i Audition zawsze się wysypuje. W sumie jest to na tyle śmieszne, że wam to pokaże.

Edit: dobra, jednak nie wrzucę. Zgrałem to tym hypercamem, ale DM/YT tego nie potrafi skonwertować, w Vegasie się nie otwiera. No to nie chce mi się z tym bawić. Nie działa i już - musicie uwierzyć na słowo
Odpowiedz
Ja tam wierzę... Powoli nawet zaczynam rozumieć Twoje wkurwienia na programy na których pracujesz, a że na Vegasie bardzo często - to jemu się dostaje najczęściej.
Odpowiedz
Zgrałęm Hypercamem, ale nie spojrzałem do czego on zgrywa, do jakiego formatu. No i nic potem nie czyta tego w Windowsie więc mi się nie chcę z tym już bawić.

No Vegasowi się najcześciej obrywa, ale to dlatego że jak strasznie słabym softem.
Ja np. nie mogę wykorzystywać wsparcia CUDA przy plikach MainConcept bo mi wybija renderingu w co drugiej próbie. Ale nie ja mam tylko z nim takie jaja, pamiętam post kogoś tutaj z forum (co ciekawe, też odpowiedziałem mu takim samym obrazkiem), gdzie pisał iż tylko w Vegasie podgląd mu ścina. A wymogi systemowe spełniał. Co więcej w starszym Vegasie chodziło dobrze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości