mała zagadka
jak myślicie w jaki sposób został zrobiony ten krótki filmik ?
Odpowiedz
To jest filmik?
wygląda jak zdjęcie z nałożonym padającym śniegiem oraz animowanym w pan/cropie...
Ps. oglądałem na telefonie więc mogłem czegoś nie zauważyć...
Odpowiedz
(11-08-2013, 23:07)mateuszszar napisał(a):  To jest filmik?
wygląda jak zdjęcie z nałożonym padającym śniegiem oraz animowanym w pan/cropie...
Ps. oglądałem na telefonie więc mogłem czegoś nie zauważyć...

tak zdjęcie tyko nie jedne ale filmik składa się z 3 fotek czyli 1 lewa strona 2 środek,3 prawa strona
Odpowiedz
To akurat widać, że strzech, w dwóch miejscach widać ch... wate sklejki. Jak Ty to robiłeś - naprawdę tak trudno zamaskować niedoróbkę? Obraz jest zniekształcony i widać że to poruszanie po zdjęciu. Śnieg ujdzie w tłoku.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(11-08-2013, 23:40)efix napisał(a):  To akurat widać, że strzech, w dwóch miejscach widać ch... wate sklejki. Jak Ty to robiłeś - naprawdę tak trudno zamaskować niedoróbkę? Obraz jest zniekształcony i widać że to poruszanie po zdjęciu. Śnieg ujdzie w tłoku.

wiesz robiłem to sporo czasu temu wiec jeszcze nie miałem takiej wiedzy jak teraz,wiem że są pewne nie doróbki ,ale i w holywoodzkich produkcjach też są wpadki
Odpowiedz
Śnieg jest spoko, nie?
Odpowiedz
Ale jaki jest sens wrzucać takie niedoróbki? Wrzucać, żeby wrzucić? Nie wiem, czy to przenieść do filmów, do offtopicu, czy co...
Naprawdę nie rozumiem po jaki xxx ludzie wrzucają takie filmiki bez żadnego komentarza "vegasowego" i podzielenia się wiedzą czy refleksją.
Wrzuciłeś, no fajnie to że zdjęcie się rusza - no zajebiście, rzekłbym 'elementarne', to zę się ruszo xxxowo to standard. Ale ludzie by się chętnie dowiedzieli np. o śniegu, jak go robiłeś w Vegasie itd.

Odpowiedz
No wrzuca bo prezentuje swoje prace, swoje umiejętności oraz swoje pomysły.
Odpowiedz
Do tego jest YT, poza tym czy jak wielokrotnie pisałem, sam fakt zrobienia czegoś nie oznacza, że trzeba to prezentować. Poza tym to forum VEGASA. Jak widać w wątku obok, niekoniecznie praca prezentuje możliwości Vegasa.

Odpowiedz
(11-09-2013, 21:12)efix napisał(a):  Do tego jest YT, poza tym czy jak wielokrotnie pisałem, sam fakt zrobienia czegoś nie oznacza, że trzeba to prezentować. Poza tym to forum VEGASA. Jak widać w wątku obok, niekoniecznie praca prezentuje możliwości Vegasa.
chyba pierwszy raz się z Tobą zgodzę kolego efix , masz racje to nie jest praca na vegasie 99% na adobe after efects tyko lekka korekcja koloru na sony vegas i podkład audio
Odpowiedz