Jet
Taka krótka próba
Odpowiedz
Aha, no przeleciał samolot, a coś tak więcej? Jakiś komentarz albo co? Jaki ma związek z Vegasem?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Całkiem fajne jak na animację. Trochę dźwięk nie pasuje (za szybki świst w porównaniu do tego co widać) - ale generalnie podoba mi się.

Napisz tylko, ile w tym jest Vegasa, a przede wszystkim - jakim softem renderowałeś samolot, i czy chmury są nałożone rzeczywiste? czy też renderowane?
Odpowiedz
(11-04-2013, 20:43)mateuszszar napisał(a):  Całkiem fajne jak na animację. Trochę dźwięk nie pasuje (za szybki świst w porównaniu do tego co widać) - ale generalnie podoba mi się.

Napisz tylko, ile w tym jest Vegasa, a przede wszystkim - jakim softem renderowałeś samolot, i czy chmury są nałożone rzeczywiste? czy też renderowane?
samolot zrobiony w 3d max potem zapisany jako plik obj następnie wrzucony do adobe after efects a dokładnie wciągnięty przez wtyczkę element 3d do programu,dym z silników to wtyczka particle a generacja tego dymu poprzez światło dodane do kompozycji i odpowiednie potem wybranie opcji we wtyczce particle, chmury to nic innego jak fotka nieba odpowiednio z animowana z ruchem kamery a vegasem trochę poprawiłem kolory i dodałem ścieżkę audio

jeszcze taka jedna praca z wykorzystaniem podobnych elementów i funkcji
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości