Ciemne kolory projektu
Witam serdecznie :)
Mam pewien problem z Sony Vegas 11. Niedługo planuję wykonać mały film timelapse - dlatego też dzisiaj postawiłem aparat w oknie i chciałem coś później zmontować by wiedzieć Co i jak. Problem polega na tym, że zdjęcie a raczej zdjęcia wychodzą nawet niezłe, tyle, że w podglądzie jak i po renderowaniu kolory nagle stają się ciemniejsze. Wykluczam nałożenie motywów, kilka razy wył i wł program. Co może być powodem tej zmiany?

Dodam, że zdjęcia importuje przez File - Import - Media i zaznaczam zdjęcia. W ustawieniach projektu również wszystko na best....

Orginał
[Obrazek: b7j0u7jydjug.jpg]

Po renderowaniu i w podglądzie:
[Obrazek: btjpaxiwihxv.png]

*zauważyłem dziwną rzecz, jeśli nacisnę Preview na górnym pasku nagle "film" wyświetla się normalnie, ale nadal nie da rady go ładnie wyrenderować, co ejst nie tak?
Odpowiedz
Użyj wyszukiwarki: levels.
Odpowiedz
Nie pisał że nałożył już jakieś efekty przecież
Odpowiedz
Sprawa rozwiązania - problem był rozmiar zdjęcia - a projektu. Zdjęcia 3000+ a projekt 1 280, dziwne ale prawdziwe, teraz jest wszystko ok, a kolory już zmieniam przez RGB. Dzięki do zamknięcia!
Odpowiedz
Nie wierzę że to było powodem. Co ma piernik do wiatraka?
Odpowiedz
Prędzej projekt był ustawiony na 32 bity a i wiadomo, że po renderze vegas podbija kontrast i kolorki więc levels rgb tez na pewno miało znaczenie

Rozmiar nie może wpłynąć na taki efekt
Odpowiedz