Błąd w DVD Architect
Właśnie zabieram się do wypalenia pierwszy raz w życiu BluRaya. Cały projekt przygotowany - 37GB, na 50gigowej płycie. Chcę sobie wpierw przygotować .iso i sprawdzić czy sobie Architect z tym poradzi. Próbowałem 2 razy i za każdym razem podczas przygotowania wywala błąd. Nie zauważyłem czy w tym samym momencie, czy akurat przy renderowaniu jakiegoś konkretnego menu.
Teraz próbuję 3 raz, wywaliłem animowane ikonki, audio z menu. Same video jest wyrenderowane w standardzie BR, więc Architect go nie tyka, tylko menu i audio w filmach.

Nie chcę zmarnować sobie tej płyty, 25zł drogą nie chodzi. Próbować do skutku przygotować .iso do skutku zanim wypalę na płytę czy się tym nie przejmować?
Odpowiedz
Jaki błąd?
Odpowiedz
An error occurred while preparing compilation

nie jestem pewny czy pisało o tej czynności. Trochę debil jestem, bo zamiast screena zrobić, przeczytać dokładnie to zamykałem i robiłem jeszcze raz.
Teraz podmieniłem audio, tak żeby nie musiał rekompresować i jest na razie nieźle - 79% i przygotowuje kompilacje plików
Odpowiedz
Dobra, tym razem się już udało, ale i tak muszę jeszcze raz to zrobić. Masakra jakaś przy takich dużych projektach, do tego jeszcze straciłem połowę RAMu ostatnio to już w ogóle;/

Jeszcze takie pytanie, Architect nie ustawia automatycznie, że płyta ma startować od głównego menu? Bo zacząłem przygotowywać iso gdy timeline był ustawiony w którymś momencie któregoś filmu i potem jak obraz wrzuciłem do odtwarzacza to zaczęło mi odtwarzać właśnie chyba od tego momentu w którym timeline był w Architecie.
Odpowiedz
No musisz ustawić gdzie jest start płyty. Zapoznałeś się choć tak pobieżnie z manualem, albo chociaż helpem?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No masz mnie. Nie.
Odpowiedz
(11-01-2013, 21:08)pecker napisał(a):  Jeszcze takie pytanie, Architect nie ustawia automatycznie, że płyta ma startować od głównego menu?
A kto powiedział, że menu jest zawsze pierwsze? Program ma za Ciebie myśleć i zgadywać, czy ma być odegrane najpierw menu czy np. jakieś intro?
Odpowiedz
Ale jest domyślnie ustawione na pierwszym powstałym menu czy nie? Nigdy się w to nie bawiłem i nie było problemów, teraz też nic nie zmieniałem.

Mało tego, wrzuciłem na nowo ten plik od którego zaczynał, ustawiłem "start item" na wybranym przez siebie menu a odtwarzacz w kompie dalej mi otwiera na tym konkretnym filmie, no głupieję. Teraz spróbowałem na innym odtwarzaczu i jest dobrze, czyli tamten poprzedni odtwarzacz mnie cały czas robił w konia ;/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości