MainConcept AVC/AAC - każdorazowy problem z renderingiem
Mam następujący błąd, występuje on praktycznie zawsze.
[Obrazek: EPGVL8l.png]
A objawia się tym, że zawsze wyjebuje rendering przy 100%, przy pierwszej próbie zapisu do tego rofmatu (ustawienia z materiałem wejściowym są zgodne). Ale, co własnie dziwne i chcę nadmienić, to to, że za druga próbą działa.

I potem właczam inny projekt, renderuję 1 raz - co równa się wyjebce. Za drugim razem się już zapisze.

Gaszę Vegasa, włączam od nowa, renderuję cokolwiek do tego formatu - wyjebka przy 100%. Włączam ponownie, renderuję drugi raz - zapisuje się poprawnie.

What...
The...
Fuck...?!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Pogódź się... Taka karma.
Odpowiedz
Dlaczego nie renderujesz sekundowego fragmentu? A później całości - skoro ZAWSZE pierwszy render się wywala?
Zawsze to jakieś obejście...

A dlaczego tak się dzieje, że wyjebuje?
Kto by tam ogarnął Twój komputer - szczególnie na odległość.
Odpowiedz
Pinto! Jesteś genialny! Teraz wszystko rozumiem, karma! Idę o zakład, że Bunch w poprzednim wcieleniu był złym programistą i to kara... :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ale podobno w następnym wcieleniu będzie miał już z górki:)
Odpowiedz
Udaje mi się wyrenderować projekt w jakichś 30% przypadków. Co chwile wywala projekt na 100%. Wyskakuje 100 procent i tuż za nim błąd. Albo Vegas wyrzuca błąd zaraz po próbie ponownego renderingu.

[Obrazek: PQfnHYk.png]

A renderuję do MainConcept bo liczę na cuda.

Nie wiem jakim trzeba być twórcą oprogramowania-patałachem aby tak skopać program, aby nie działał na 6 rdzeniowym kompie z 32 GB RAMU przy wsparciu CUDA i renderem na dysk SSD...
Odpowiedz
Czy nie dziwne to? Że taki problem masz tylko Ty?
Nawet nooby na piratach renderują filmiki z gier czy też inne pierdoły - i takiego problemu nie mają. A Ty w sumie od nowości... Podejrzane. Powinno Ci to dac do myślenia - jeśli jeszcze nie dało.
Odpowiedz
No ale nooby to do WMV jadą. A więc renderuje im dłużej i wolniej. A mi spodobał się MainConcept MP4 przy wsparciu CUDA. WMV coś wnioskuję, że tego wsparcie nie posiada...
Odpowiedz
Nie chce zakładać nowego tematu (rowniez dlatego ze nie moge). Moj problem wyglada nastepujaco. Nagrywam klip kamera 1920x1080 50p, wklejam kilka klipow do obrobki, renderuje je nastepujaco AVCHD 1920x1080 50i, zmieniam ilosc kl/s na 50 bit rate standartowo 16. Renderuje i po wyrenderowaniu za kazdym razem po prawie 3 minutach film tnie sie, gubi klatki, ogolnie masakra, nie mam pojecia co to moze byc. Pomozcie..
Odpowiedz
(04-28-2014, 12:56)FozzY napisał(a):  Nie chce zakładać nowego tematu (rowniez dlatego ze nie moge).

Uprzywilejowana osoba? Regulamin to nie obowiązuje?
Odpowiedz