2 efekty

Witam, chciałem zapytać czy wie ktoś jak zrobić efekt od 0:37 przez jakies 15 sekund, rusza sie tak jakby tło a postać jest nieruchoma, nie wiem jak to osiągnąć... hmm chyba ze wystarczy nałożyć dwa razy to samo i nałożyć maske tylko na postać ale posłucham lepiej fachowej rady

i druga sprawa

0:49 jak maskować ruchome postaci, czy trzeba to ręcznie robić klatka po klatce czy jest jakiś sposób żeby się nie męczyć, pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi z gory
Odpowiedz
Po tym jak pokazały się te trzy osoby na ekranie w trakcie spaceru (klony), to jestem już niemal pewien, że nagrali to na GreenScreenie.
Odpowiedz
dzieki wielkie, a ten drugi efekt o ktory pytalem ?
Odpowiedz
To znaczy? Wydaje mi się że odpowiedzią swoją rozwiałem wszelkie wątpliwości.
Odpowiedz
za to ja mam pytanie, jak zrobić ten efekt który jest w tym samym momencie w tle, bądź na napisach kiedy już wchodzi kadr. Chodzi mi konkretnie o takie jakby "rozpadanie" się na kilka kolorów + trzęsący się obraz. Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
Witam
Z racji faktu, braku pełnej aktywacji podepnę się pod temat. Zwracam się z prośbą o podanie nazwy efektu z filmu z linku. Dokładnie chodzi mi o te przebłyski kolorowe po obrzeżach. Posiadam SV 12 i nie mogę odnaleźć wtyczki odpowiedzialnej.

Film

Pozdrawiam
Łukasz
Odpowiedz
Bo to nie jest zrobione pluginem, tylko nałożona animacja na film.

To się nazywa Film Clutter i jakbyś poszukał na forum, to byś znalazł link do takich materiałów (u nas na forum występuje jeszcze pod hasłem: "gówno").

Ps. Nie tłumacz się brakiem "pełnej aktywacji", tylko jak już coś - lenistwem przez które nie miałeś ochoty przeczytać regulamin (który swoją drogą podczas rejestracji zaakceptowałeś).
Odpowiedz
W 0:37 użyto tutaj pluginu Twitch do Adobe After Effects.

Tutaj masz prezentacje pluginu (0:13):

Odpowiedz
(01-17-2014, 15:23)Lukaszlca napisał(a):  Zwracam się z prośbą o podanie nazwy efektu z filmu z linku. Dokładnie chodzi mi o te przebłyski kolorowe po obrzeżach. Posiadam SV 12 i nie mogę odnaleźć wtyczki odpowiedzialnej.
Film

(01-20-2014, 20:05)Caffu napisał(a):  W 0:37 użyto tutaj pluginu Twitch do Adobe After Effects.

Tutaj masz prezentacje pluginu (0:13):

1. Uważasz że to jest to samo?
2. Kolega pisał, że chodzi mu o Vegasa, a nie AAF!

Napisałem, że efekt ten się nazywa Film Clutter, a to, co Ty podałeś, to RGB Shift.
Odpowiedz
Cytat:1. Uważasz że to jest to samo?
2. Kolega pisał, że chodzi mu o Vegasa, a nie AAF!

Napisałem, że efekt ten się nazywa Film Clutter, a to, co Ty podałeś, to RGB Shift.

1.Tak uważam.
2. Na AAE jest 30 dniowy trial.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości