Rżnięcie efixa. Takie tam... :)
Aż żałuję, że nie ma z nami Art-Bi, miałby satysfakcję, że w końcu ktoś mnie dopadł.
w każdym razie miałem przyjemność być zabitym w małej reklamce książki, do tego jako przygłup, więc okazja, by się ponabijać, enjoy! ;)

[Obrazek: Ferrin3a.jpg]

Jak będzie gotowe w całości dam znać.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Heh - fajnie to wygląda. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Efix w reklamówce :)
Odpowiedz
No ja też jestem ciekaw, ale znam produkcje Staszka więc mnie więcej wiem jak wyjdzie. :) Pewnie niedlugo bedzie się walać po fejsie, YT i innych takich.

Odpowiedz
Być zarżniętym przez Conana- bezcenne ;)
Odpowiedz
Ha, Conan jak Conan, ale zarzynający to niejako zawodowy ninja, rewelacyjny fighter i sensei. W sumie będzie mnie tam trzech, w tym ujęciu to o ile wiem ostatni zabity.

Odpowiedz
Ciekawe jak wygląda taki "leśny głupek" odegrany przez efixa :)
Odpowiedz
No właśnie widzisz go na ekranie. Wypakowany gościu na ekranie wybiera sobie trzech jeńców do sparringu, mają go atakować. Jeden się mocno czai z głupią miną i atakuje jako ostatni. Jak widać bezskutecznie. Ale Bunch nie napalaj się, będzie mnie widać 3, może 4 sekundy.

Odpowiedz
jak to w reklamie...
mnie natomiast pojawiły się inne skojarzenia... "efix w reklamówce" - od razu pomyślałem o Macieju wsadzonym w siatkę/zrywkę... czy tak to zwą w Poznaniu... pewnie - "jednorazówka" ;)

swoją drogą jestem ciekaw efektu końcowego. To najważniejsze (jak zwykle).
Odpowiedz
W Poznaniu jednorazówka? Zwariowałeś? Taka rozrzutność? :)
Też jestem ciekaw jak to wyjdzie.

Odpowiedz
Pewnie mu chodzi o "kobietę nadającą się tylko na jeden raz".
Odpowiedz