SpeedArt #3
Tym razem speedart, zrobiony na prośbę organizacji e-sportowej : http://universalsoldiers.pl/

Link do obrazka : http://adf.ly/XhbM7
Odpowiedz
Filmik bardzo fajny, miło się to oglądało, ale jeśli chodzi o samą pracę, mam wrażenie, że z uporem maniaka używasz młotka do wbijania śrubek zamiast śrubokręta...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Co masz na myśli ;D ?
Odpowiedz
Użyte narzędzie w stosunku do uzyskanego efektu i potrzeb. W tym wypadku użycie softu 3D za ciężką kasę, z ilością pracy nieadekwatną do uzyskanego efektu i potrzeb :)

Odpowiedz
Strasznie dziwne podejście, równie dobrze nie mógłby sobie kupić dobrych głośników z dużą ilością watów, bo przecież w domu są małe dzieci. Co nie zmienia faktu ,że ich jakość będzie znakomita - porównanie wyssane z palca .. Ale myślę ,że trafne .. Dlaczego mam się ograniczać !?
Odpowiedz
Nie, zupełnie, zupełnie nieadekwatne. Bardziej adekwatnym jest porównanie do kupna wypasionych kolumn i wzmacniacza lampowego do puszczania mp3 128kbit...

Odpowiedz
Tak czy inaczej, nie od razu Rzym zbudowano chyba jest oczywistym ,że od razu nie będę wymiatał ..
Odpowiedz
Ale ja wcale nie mówię, że to jest brzydkie i że mi się nie podoba. Uważam tylko, że metoda pracy jest cokolwiek bez sensu patrząc na czynności wykonane po drodze by osiągnąć efekt.

Odpowiedz
Jak szybciej zamienić wektor w obiekt 3d ? Jesteśli znasz sposób podziel się ze mną ... Zlecenie to zlecenie, logo miało koniecznie być w 3d ..
Odpowiedz
Swoją opinię wyrażam w oparciu efekt końcowy. Gdyby całość była jakoś ekstremalnie ekstrudowana, składała się "w powietrzu" niczym transformer, OK. Ale tu? Nie mogłeś tego w 2D zrobić i sfejkować 3D? Zwłaszcza, że po drodze praktycznie straciłeś całe niuanse wyekstrudowanego 3D. Więc - po co?
Gdyby końcowy efekt wyglądał inaczej, bym się nie czepiał. Ale tu zrobiłeś coś takiego, jak ludzie którzy pożyczają jakąś wypasioną kamerę bo "chcą osiągnąć najwyższą jakość" a potem nawrzucają film damage, film clutterów, wszelkiego możliwego śmiecia + TV Similator i wyrenderują w w niskiej rozdziałce i z ch... bitratem.
Być może to jest tylko część pracy i ocena jest krzywdząca, ale dla mnie, jako miłośnika efektów osiągnąłeś minim efektu przy maksimum środków.

Odpowiedz