Faktura za SV12Pro
Kupiłem na stronie http://www.sonycreativesoftware.com/ licencję na SV12 Pro. Niestety nigdzie nie znalazłem do pobrania faktury za ten zakup, choć wpisywałem wszystkie dane (oprócz NIPu bo nie było gdzie).
Pisałem maila do nich, ale nie otrzymałem odpowiedzi.
Czy ktoś miał już taki problem?
Skąd wziąć rachunek lub jakieś potwierdzenie zakupu zbliżone do faktury/rachunku/paragonu?
Oczywiście mam potwierdzenie zakupu w mailu, ale dla mojej księgowej to nie jest dokument.
Odpowiedz
Sprawdź czy nie trafiło czasem do spamu, powinieneś dostać maila z adresu confirm@sonycreativesoftware.com z informacja co zamówiłeś i ile kosztowało. To jest rachunek. Do tego dołącz wyciąg z konta/karty.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(10-15-2013, 13:03)efix napisał(a):  Sprawdź czy nie trafiło czasem do spamu, powinieneś dostać maila z adresu confirm@sonycreativesoftware.com z informacja co zamówiłeś i ile kosztowało. To jest rachunek. Do tego dołącz wyciąg z konta/karty.

Tego maila oczywiście mam.
Temat "Sony Creative Software Order Confirmation ... nr"
Ale nie ma w nim np. nr NIP sprzedawcy ani wyraźnych jego danych adresowych.
Adres znalazłem w stopce przy zupełnie innej informacji:
Please do not reply to this email as this mailbox will not accept incoming mail. Written inquiries may be mailed to: Sony Creative Software; 8215 Greenway Blvd, Suite 400; Middleton, WI 53562.

Czy ktoś zna ich NIP?
Odpowiedz
Może to coś pomoże: http://delaware24.pl/faktura-z-usa-wysta...zliczanie/

Ale - co prawda nie na firmę, na żadnym "inwojsie" za soft który kupowałem w USA nie widziałem numeru EIN (FEIN), czyli ichniejszego NIPu.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dzięki - z tego co wyczytałem, w Stanach nie mają obowiązku podawanie nr NIP na fakturach.
Odpowiedz