Pilnie kupię Vegas 11
Pilnie potrzebuje Vegasa numer 11 - faktura lub rachunek.
tel. 605 175 362
Odpowiedz
Uuu, kontrola widzę w firmie :D
Odpowiedz
Nie do końca:) chodzi mi konkretnie o v11, nie można już dostać w sklepach.
Odpowiedz
A nie możesz napisać o co chodzi tak na prawdę? Dlaczego akurat vp11?
Odpowiedz
A co ja pirata chcę kupić od pana z wąsem na stadionie? Co Ci tak zależy, żebym tłumaczył po co mi akurat ta wersja? Takiej potrzebuję, legalnej i z fakturą - robi Ci jako sprzedawcy różnicę, czy będę montował sobie nagrania komórką z wakacji czy film kinowy?
Jak masz 11 do sprzedania to zaproponuj cenę i tyle
Odpowiedz
Nie. Nie mam do sprzedania, ale jeśli na przykład potrzebujesz, żeby kupić upgrade, to są inne wyjścia.
Szczerze, to w dupie mam po co Ci nagle Vegas legalny i to na dodatek w takiej wersji. Skoro nie dyskutujemy a tylko odpowiadamy na Twoje pytania, to wybacz że się odezwałem w Twoim temacie.

Ok. Może spróbuję jeszcze raz...

Masz jakąkolwiek wcześniejszą wersję?
Jeśli tak, to możesz w KSK kupić upgrade do VP11: https://sklep.kskd.pl/?page=produkt&show...04&cat=dys

Widzę, że mają jeszcze Vegasa Pro 9... za 699zł.... więc łącznie by to wyszło 1158 (może udałoby się wynegocjować jakąś zniżkę - że opróżniasz im magazyn ze staroci...).
Odpowiedz
Hehe, z KSK to różnie, czasem mają stronę mocno nieaktualną, czasem rzeczywiście można jakiegoś starocia dostać. Ale zwykle po prostu stare dane.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
niby tak, ale na stronie w wyprzedażach mają napisane: "Ostatnia aktualizacja stanów magazynowych: 06.10.2013 22:56:32"
Odpowiedz
Temat działu to kupię i sprzedam, nie ma co tu się rozwijać na inne tematy.
Już kupiłem 11tkę, dzięki za odpowiedzi, temat do zamknięcia.
Pozdrawiam.
Odpowiedz