Malediwy 2013
Witam,

Chciałem zaprezentować mój filmik z kamery GoPro HERO 3. Obróbka była robiona w GoPro Cineform Studio, Sony Vegas i Adobe After Effects.
Jest to moja pierwsza produkcja, nigdy wcześniej nic nie montowałem dlatego proszę o wyrozumiałość, ale wszelka krytyka jest mile widziana:) Filmik składałem w oparciu o tutoriale na YT i porady z forum Sony Vegas.

Miłego oglądania.

Odpowiedz
Kurde zawsze gdy oglądam filmiki z gopro wszystkie maja wyraziste kolory podczas gdy moje są jakoś blade plus słaba jakoś ..(oczywiści gopro ustwiona na max obroty. :( ) mam gopro hero 3 black w czym tkwi problem ? a Co do twojego filmiku :Fajne i intro plus cała reszta:)
Odpowiedz
Jest dobrze. Oglądałem z przyjemnością.
Odpowiedz
Wyszło naprawdę dobrze ;>, Początkowy timelaps z głowicą od minutnika do jajek ? ;p
Odpowiedz
Świetny film, piękne zdjęcia, szczególnie podwodne. Jednak najbardziej zadziwiające jest to, że to jest, jak pisze autor, jego pierwszy film. Pierwszy film a tak dobry. Nie bałeś się tak blisko do mureny podpływać?
Odpowiedz
Pewnie nie wiedział co to jest :D <ok> Ale film na wielki +
Odpowiedz
(10-06-2013, 16:05)Adam19961220 napisał(a):  Pewnie nie wiedział co to jest :D <ok> Ale film na wielki +

Jak się jedzie na wakacje w egzotyczne kraje to chyba risercz jest wskazany, co wolno a co nie wolno...
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(10-06-2013, 12:54)pinios22 napisał(a):  Kurde zawsze gdy oglądam filmiki z gopro wszystkie maja wyraziste kolory podczas gdy moje są jakoś blade plus słaba jakoś ..(oczywiści gopro ustwiona na max obroty. :( ) mam gopro hero 3 black w czym tkwi problem ? a Co do twojego filmiku :Fajne i intro plus cała reszta:)

Pinios22: nie martw się moje filmy z kamerki też są lipne, ale w Adobe After Effects można to podkręcić.

(10-06-2013, 13:24)m20 napisał(a):  Wyszło naprawdę dobrze ;>, Początkowy timelaps z głowicą od minutnika do jajek ? ;p

m20: tak dokładnie timelapsa robiłem na minutniku.

(10-06-2013, 15:12)Bunch napisał(a):  Świetny film, piękne zdjęcia, szczególnie podwodne. Jednak najbardziej zadziwiające jest to, że to jest, jak pisze autor, jego pierwszy film. Pierwszy film a tak dobry. Nie bałeś się tak blisko do mureny podpływać?

Bunch: Kamerę miałem na 1m teleskopie także czułem się w miarę bezpiecznie. Filmik naprawdę pierwszy, ale składałem go trochę czasu i opierałem się już o istniejące filmiki. Długo też muzyki szukałem, aż w końcu wpadło. Miał być troszkę dłuższy, ale wyszło krótko i myślę na temat.

Dzięki za wszystkie pozytywy:-) A jakieś uwagi wskazówki?? Co wam się nie podoba w filmiku??

(10-06-2013, 16:05)Adam19961220 napisał(a):  Pewnie nie wiedział co to jest :D <ok> Ale film na wielki +

Bardzo dobrze wiem co to murena, tak samo jak płaszczka czy rekin:-) kamerę miałem na 1m teleskopie także czułem się w miarę bezpiecznie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości