Hurtowe zmienianie opcji keyfremów
Czy można hurtowo, np. zaznaczywszy kilka kejfremów na osi czasu, zmieniać ich atrybuty? Na przykład takie jak "mode: positive/negative"?

Mowa o maskowaniu w tym wypadku.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Mógłby ktoś to sprawdzić? Bo nie wiem czy czasem kolejnego błędu nie znalazłem w Vegasie.
Czy może akurat w przypadku zmiany trybu obrazu z positive na negative się tego zrobić odgórnie nie da? No ale powinno się dać.
Odpowiedz
Czy jak samochód nie ma piątego biegu albo TV nie jest "smart" to uznajesz to za usterkę?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Nie, uznaję to za zacofanie, archaizm, brak wyobraźni i pomysłowości twórców. Niewykorzystanie pomysłu, potencjału i uniemożliwianie przyjemnej pracy z daną rzeczą.
Odpowiedz
Zmierzam do tego, że uważasz za błąd coś, co błędem nie jest. Po prostu ten typ tak i tyle. Zacofanie i archaizm? Bunch, Vegas NIE JEST programem do compositingu tak jak trabant kombi nie jest furgonetką. Da się nim przewieść sporo, ale...
Owszem, mnie też drażnią niektóre rzeczy w masce, szczególnie operowanie węzłami, brak możliwości podobnych np. do tych w CorelDraw jeśli chodzi o operacje na krzywych, brak np. mechanizmów znanych z After Effects, typu np. jennostronne kierunkowe wtapianie itp. Ale to NIE AFX!
Rozumiem, że Ci się nie podoba itd. ale argumentacja której używaj jest - sorry - ale bezsensowna.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości