Making of: LOST IT
Fragmenty z montażu mojego filmu.
Pozdrawiam!

Odpowiedz
Ty powiedz mi, jak animowałeś ten napis i cząsteczki w 0:59 ? pan/crop o.0 !?
Odpowiedz
Właśnie, z całym szacunkiem, ale ile tu jest Vegasa? Bo chyba tylko render?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(09-30-2013, 15:43)m20 napisał(a):  Ty powiedz mi, jak animowałeś ten napis i cząsteczki w 0:59 ? pan/crop o.0 !?
"Ty!?"
(10-01-2013, 8:44)efix napisał(a):  Właśnie, z całym szacunkiem, ale ile tu jest Vegasa? Bo chyba tylko render?
Cały montaż filmu(velocity, sfx, muzyka, przejścia, napisy, niektóre animacje, korekcja kolorów itp.)
Odpowiedz
OK, nie mówię o "zwykłym sklejaniu" czy podłożeniu muzyki, bo to oczywiste. Esencją tego filmiku jest kompozycja obrazu, efekty 3D. Ile w tym Vegasa a ile innego softu (vide: pytanie kolegi o napis i cząsteczki).
Słowem, jak już się chwalisz to pochwal się ludziom do końca, jakich narzędzi użyłeś.

Odpowiedz
tzn. Nie mogę liczyć na odpowiedź bo uraziłem cię zwrotem Ty ? okejj .., Pytam się bo wyszło rodem z after effect który z tego co wiem ma opcje mapowania danego klipu ...
Odpowiedz
(10-01-2013, 10:31)efix napisał(a):  OK, nie mówię o "zwykłym sklejaniu" czy podłożeniu muzyki, bo to oczywiste. Esencją tego filmiku jest kompozycja obrazu, efekty 3D. Ile w tym Vegasa a ile innego softu (vide: pytanie kolegi o napis i cząsteczki).
Słowem, jak już się chwalisz to pochwal się ludziom do końca, jakich narzędzi użyłeś.
Screen z Vegasa:
http://imageshack.us/a/img690/5417/uat4.png
(10-01-2013, 17:25)m20 napisał(a):  tzn. Nie mogę liczyć na odpowiedź bo uraziłem cię zwrotem Ty ? okejj .., Pytam się bo wyszło rodem z after effect który z tego co wiem ma opcje mapowania danego klipu ...
Tak, ten efekt zrobiłem w AE.
Odpowiedz
No to żeś zaszalał chłopie, szacun. Pozwolę sobie zadedykować Twój screenshot Bunchowi.

Odpowiedz