Sony Vegas uruchamianie
Czesc, gdy wlaczam Sony vegasa, chwile po wlaczeniu mam komunikat "system is on low memory...." lecz problem tkwi w tym, ze mam wszystko wylaczone, dostepne miejsce na dysku 70gb,
parametry kompa
triple-core 3x 2.11ghz
3,5gb ramu
i nie wiem czemu tak sie dzieje ;(
Odpowiedz
3 rdzenie ???? Pierwsze słyszę o takiej konfiguracji
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Są 3rdzenie(AMD pewnie) naffnaff nawet screena dawał.
A co do @topic:
PPM na "mój komputer" później na "właściwości" następnie "Zaawansowane" i w zakłdace "wydajność" kliknij na "ustawienia" później "zaawansowane" i na koniec zmień wartość w polu "Pamięć wirtualna" na trochę więcej.
Odpowiedz
@up
niestety, nic to nie dalo
dalem z 1024 do 2048 na tak jak jest na screenie i nadal dupa
screen
[Obrazek: otnh5h.jpg]
Odpowiedz
Spróbuj pozamykać wszystkie inne aplikacje, z których nie korzystasz.
Odpowiedz
wszystko jest pozamykane, bo wlaczam to zaraz po uruchomieniu windowsa

@@chcialem jeszcze dodac, ze mam drugi system viste
i tam sony vegas chodzi bez zarzutu, lecz nie chce pracowac na viscie, gdyz po prostu mi to nie pasuje :(
Odpowiedz
No nie masz wszystkiego pozamykanego, widać Ventrilo uruchomione, nie widać co masz w trayu. Sprawdź dobrze, co za pierdoły Ci się przy starcie uruchamiają. Sprawdź, czy nie masz jakiegoś robala, uaktualnij łaty systemowe i samego Vegasa. W ostateczności napisz do Sony. Sprawdź w task managerze, co Ci zżera tyle RAMu. Jak task to za mało, weź Proces Explorer http://technet.microsoft.com/en-us/sysin...96653.aspx
Kiedyś nie chciał mi ruszyć PFHoe, winny okazał się Skype. Przyczyną może być wszystko, konflikt filtrów DirectShow, codeków itd.

Maciej

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Może zmiana tapety pomoże, hehe. Tak na serio, to reinstall coś zdziała moim zdaniem.
Odpowiedz