Nowy, pierwsze filmiki
Siemanko jestem nowy na forum robię filmiki jako małe hibbi :) moja praca w vegasie nie trwa długo, robię z tutorialami :D Kamerą jaką kręcę to Kodak ZX5 playsport jakość nie powala ale na tą chwile lepszej nie potrzebuje. Tutaj jeden z filmków jaki zrobiłem.

Odpowiedz
hmmm nie wiem jak to skomentować, jakie ma przesłanie powyższy film ?
Odpowiedz
W sumie żadne byłem w pradze wziąłem kamerę i tyle, wrzuciłem bo chciałem coś pokazać zostawię go na pamiątke :D kilka osób mi mówiło już tak samo o tym filmiku :) Obiecuje że następne będą z sensem :D
Odpowiedz
Impresja filmowa jest dopuszczalna i nie musi mieć specjalnego sensu w powszechnym rozumieniu.
Natomiast po co to jes za babol około 0:07 jak pojawia się napis "veris"? Nie cierpię, jak ktoś coś na odp...l, nawet jak ma być bez większego sensu. Po co rybie oko i do tego tak ohydnie winietowane? Ghosty? Jak wielokrotnie pisałem na tym forum, sam fakt że coś się nakręciło i posklejało nie oznacza, że trzeba tym uszczęśliwiać świat. Wystarczy, że kumple od flaszki i spraya będą się tym jarać.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Lubie takie konkretne oceny. Tym bardziej motywuje mnie do jeszcze lepszej pracy, mam nadzieje że nic się nie stanie jak będę dalej publikował tu swoje filmy ? :)
Odpowiedz
Ale skąd, nie takie rzeczy YT znosił...

Odpowiedz
Oceńcie czy jakiś progres wstąpił, filmik bez sensu bez przekazu, chodzi mi tylko i wyłącznie o zmontowanie. Nawet w HD nie zapisałem :p Wiem jakie mam problemy przy nagrywaniu więc w sumie tego też nie trzeba komentować sam montaż.

Odpowiedz
Nie masz jakiegokolwiek progresu, może z wyjątkiem zmieniania ujęć w rytm muzyki. Natomiast nie masz pojęcia czym montaż, ani patrząc na film, ani na to, co napisałeś. Nie myl przede wszystkim opanowanie użycia klawisza S i poruszania się po Vegasie z umiejętnością montażu...

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości