Parę filmów do oceny.
Siemanko, podrzucam kilka filmów, o różnej tematyce do Waszej oceny.

Odpowiedz
Ogólnie bardzo mi się podobało, zwłaszcza ujęcia z kranu. Teledysk bardzo fajny, spory plus za wybór bitu bo oryginalny utwór jest świetny. Co do weselnych montaży... plener też fajnie skręcony natomiast podziękowanie troszkę kuluje fabularnie, tzn. moim zdaniem sklejone bez jakiegoś większego celu. Mogło to wyjść fajniej (jakaś moda na te napisy na kartonach? :) ) Kran zakupiony czy sam zrobiłeś? I jeśli można wiedzieć co za model steadycamu?
Odpowiedz
Kran zakupiony ;) polskiej produkcji. Stabilizator to ONE GRAVITY, również polskiej produkcji ;) Fabuła do podziękowań była wymyślana tuż przed zdjęciami, a jak wiadomo, nie da się wymyślić nic fajnego w 10 minut ;)
Odpowiedz
Jest jakiś sklep gdzie można obejrzeć ten stabilizator one gravity?
Odpowiedz
PatrykoD - bardzo fajne filmy, ładne najazdy kamera robisz, kolorystyka również ciekawa, chociaż osobiście w tematyce weselnej wole bardziej nasycona, do klipów muzycznych jest ok jak jest - to moja opinia. Jedynie w podziękowaniach dla rodziców nie zrozumiała jest dla mnie jedna scena, gdzie dziewczyna porzuca GSa 500 i wsiada na czoperka tak jakby mieli odjechać a nagle znikąd zsiadają oboje biegnąc przez łąkę. Tylko ten moment bezcelowego wsiadania i wysiadki jest nie zrozumiały dla mnie. Ogólnie filmy robią wrażenie :)
Odpowiedz
Jagiel, nie orientuje się, ale raczej nie ma, To jest to samo co Glidecam HD2000 ;).

Honda, tam jak widzisz, chłopak próbuje naprawić motocykl, dziewczyna sie na niego drze, więc się zdenerwował i postanowił jechać dalej. A ona postanowiła że pojedzie z nim, a że była wkurzona, że jej nie naprawił to go zaczyna bić po plerach, no a dalej to już wiesz :P
Odpowiedz
A co to za kran? I czy to był kran czy może slider? A może jedno i drugie? Wyjątkowo łądne ujęcia były i też jestem ciekaw.

Innymi słowy: nie kręciłeś tego wszystkiego stabilizatorem obrazu jak rozumiem? Pewne ujęcia to był kran lub slider, tak?
Odpowiedz
Był slider i kran ;) Sliderem przecież nie uniósłbym kamery na 4 metry nad parę :D Kran od wideografu ;) Stabilizator również był. Na końcu pleneru, ostatnie ujęcie jest nawet z helikoptera pod GOPRO3 ;).

Ps. Honda - też latam na moto ;) Cbr f4i w stunt opcji;)
Odpowiedz
(09-16-2013, 15:21)jagiel89 napisał(a):  Jest jakiś sklep gdzie można obejrzeć ten stabilizator one gravity?

Kiedyś była stronka tutaj onegearjednak chwilowo nie działa.Jeśli chciałbyś sie coś dowiedzieć o tym sprzęcie to szukaj na tymforumużytkownika pod nikiem "maciozaurus rex".On handluje tym sprzętem.Sam od niego kupiłem ten stabilizator i jak na razie nie żałuje.
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości