LOST IT by MrvN
Po miesiącu ciężkiej pracy z 3d, animacjami, wszystkim i niczym, mogłem ukończyć mój projekt.
Myślę że to mój kolejny krok w dobrą stronę.
Jest to krótka historia o umieraniu.
Mam nadzieję że się wam spodoba...
Komentarze i oceny mile widziane.
Pozdrawiam!

Odpowiedz
MrvN jest spoko - może się podobać, do mnie nie trafia. Jeśli oglądam fragmovie to oczekuję unikalnego flow takiego jak np: Masełkopan (na 100% go znasz). Btw życzę Ci żebyś wygrał ten konkursik bo nagrody są naprawdę w porządku ;>
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem, dobre, jednak mam zastrzeżenie do kilku ostatnich ujęć z pierwszej osoby, w prawym górnym rogu widać informacje o zabójstwach, co psuje dość mocno cały efekt. Po za tym super, mi się podoba.
Odpowiedz
(09-09-2013, 16:23)m20 napisał(a):  MrvN jest spoko - może się podobać, do mnie nie trafia. Jeśli oglądam fragmovie to oczekuję unikalnego flow takiego jak np: Masełkopan (na 100% go znasz). Btw życzę Ci żebyś wygrał ten konkursik bo nagrody są naprawdę w porządku ;>
Ja stawiam na coś innego, raczej nie wygram ale dzięki!
(09-09-2013, 18:28)DonMateo07PL napisał(a):  Moim skromnym zdaniem, dobre, jednak mam zastrzeżenie do kilku ostatnich ujęć z pierwszej osoby, w prawym górnym rogu widać informacje o zabójstwach, co psuje dość mocno cały efekt. Po za tym super, mi się podoba.
Do samego końca nie mogłem się zdecydować czy ich użyć bo wciąż jestem napiętnowany przez tak zwanych fragerów(ludzi z 2007 którzy uważają że montaż powinien zawierać tylko sklejone akcje z gry) w końcu użyłem ale i tak im się nie podobało.
Odpowiedz