Mój pierwszy vlog
Witam

Ostatnio nakręciłem swój pierwszy vlog.Był on o 3 najgorszych (według mnie) reklamach.

Jak narazie kręciłem filmik kamerką internetową,ale może coś się w najbliższym czasie zmieni

Tak czy inaczej zapraszam do oglądania

Zapraszam także do subskrybowania mojego kanału na youtube.
Odpowiedz
Ale stary, Ty tak serio? Że Cię luźno zacytuję "Are you fucking kidding us"?
Jakby Ci to powiedzieć... No AdBusterem to Ty nie jesteś. Sugeruję, byś sobie odpuścił videobloga na przynajmniej trzy lata, aż będzie hmmm dojrzalszy.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
"Witajcie. Ja nazywam się yyymmmmm Bartek Kowalik..." Powiem tak... na początek naucz się na pamięć swojego nazwiska zanim cokolwiek będziesz robił i się pod tym "podpisywał". Co do dalszej części to nie wiem bo wyłączyłem. A wstęp mogłeś jeszcze wydłużyć o jakieś 3 minuty. Kolega (a raczej Pan Efix) dobrze Ci doradził, i nie bierz sobie tego za złe bo za kilka lat jak dorośniesz docenisz jego słowa a i sam unikniesz nieprzyjemności bo jak doskonale wiesz raz wrzucone w Internet wideo żyje własnym życiem.
Odpowiedz
"Pan Efix", hehe... Coś jak "Pan Zygmunt" z Piątku z Pankracym (kto pamięta? ;))
Bart - zdaję sobie sprawę, że jesteś napalony, ale jak nie chcesz zostać memem na Joemonsterze albo znaleźć się w "Przypadkach internetu" Buncha to zdejmij to szybko z sieci...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Wideo paradoksalnie upodobnione poziomem do zawartości tej strony : http://mariaborowiak.com/wesele1.php
Jesteś jeszcze młody (odezwał się stary) mnie też od zawsze jarały filmiki na yt, parę nawet wrzuciłem do teraz żałuję bo kopie pozostały, na szczęście nie pochwaliłem się swoim nazwiskiem ufff
Pozdrawiam ;>
Odpowiedz
He-he-he :)
Nie no, generalnie to "nie pamięta wół jak cielęciem był". Widać jak na dłoni, że się dopiero uczysz montowania, obsługi programu i tak dalej. A więc biorę na to poprawkę. Jeśli chcesz oceny to pozwól, że skupię się na warstwie wizualnej a nie merytorycznej.

Moim zdaniem bardzo nie pasują do filmu i napisy i muzyka i zdjęcie ze wstępu. Czcionka jak z kalkulatora jest mało czytelna. W dodatku nałożyłeś dłuższe zdanie (tytuł filmu) na zdjęcie ptaka w intro (what the fuck was that?!) przez co zrobiło się to wszystko bardzo nieczytelne. Swoją drogą, po co ten ptak na początku? Kowalik to jakiś rodzaj ptaka i robisz takie skojarzenia dla widza? Do tego początek filmu jest naprawdę o WIELE za długi. I to o dosyć mocne "o wiele". Przynudza, ciągnie się w nieskończoność.
Muzyka jakiej użyłeś też fatalna, woła o pomstę do nieba. To nie pasuje kompletnie do formy jaką chciałeś objąć. I intro i napisy, i muzyka, i czas ich trwania - to wszystko wywaliłbym do kosza i postarał się w przyszłości zrobić coś "ze smakiem".

Spójrz na przykład na recenzję tego użytkownika. Intro graficzne krótkie, wstęp krótki. Całe video jest dynamiczne i nie nudzi:

Odpowiedz
Z chęcią bym to jakoś logicznie skomentował, ale szczerze powiedziawszy, brak mi na to słów, więc wypowiem się pokrótce. Może będę się trochę powtarzał za Efix'em, ale cóż, w końcu chodzi o ten sam film. Intro, długie, zbyt długie, nudne i niedynamiczne. Ciągnie się w nieskończoność, przez minutę, do tego przygrywa całkowicie niepasująca muzyka. Potem wchodzi ptak, że co kra!? Widziałem to zdjęcie setki razy w różnych zakątkach internetu, a teraz tutaj nie wiadomo po co, bo tylko tekst się zlewa. Czcionka też totalnie nie pasuje. Potem jeszcze przejścia, które również powtarzają błędy intra. Nie będę się czepiał Ciebie, jako twojego wizerunku itp., ale z całym szacunkiem, przypominasz mi Kaszank0natora :P Dodatkowo Twój styl mówienia, jakby rozumowania na tym filmie jest wręcz debilny. Niektóre argumenty, mnie powalają. Na drugi raz jeśli chcesz coś takiego robić, to nie staraj się być przesadnie śmieszny, gadać tak, aby rozbawić widza, bo naprawdę trafisz na jakiegoś kwejka, kiedy ktoś to podpatrzy. Staraj się to prowadzić całkiem na serio i poważnie, pomyśl sobie, co by pomyślała osoba mająca 60 lat oglądająca to, a zaufam mi, zdarzają się takie, internet nie jest otoczony tylko przez debilnych gimbusów.
Odpowiedz
Zajrzyjcie sobie na jego kanał, tam jest więcej takich perełek.

Ja wiem, głupio tak się śmiać z innych, ale internet jest bezlitosny. Najlepsza rada jest od Pana Efixa :D - daj sobie z tym spokój, przynajmniej na kilka lat.
Odpowiedz
Wcale nie tak "głupio" śmiać się z innych jeżeli pada w ich wypowiedziach słowo, które działa na mnie jak płachta na byka:

Cytat:Zapraszam także do subskrybowania mojego kanału na youtube.
[Obrazek: b93n3UP.png]

Będziesz robił ciekawy materiał, ludzie będą Cię subskrybować. A tutaj ludzie nie dają innym nic sensownego (albo lepiej: materiały jedynie zaśmiecające internet) a nawołują o subskrybowanie ich. Nie cierpię takiego podejścia.
Odpowiedz