Bleach AMV - Over my Head

Mój drugi projekt w Vegasie 8.0 pro :P pierwszego wolę nie pokazywać bo nie jest zbytnio interesujący. Prosiłbym o jakieś oceny, komentarze i sugestie :D
Odpowiedz
kompletnie nie moja tematyka, kompletnie sie nie znam na tych azjatyckich bajkach...
wg mnie to sie specjalnie nie napracowales walneles niby jakis ladny napis w 3d na poczatku ale co z tego skoro walneles jakis efekt ktory sprawil ze napis byl niezybyt czytelny...
Momentami bylo widac jakies proby synchronizacji ( chociaz nie wiem czy Ci to poprostu przypadkiem nie wyszlo ) moja ocena 2+/5
Odpowiedz
Noo troszkę się napracowałem, 3h mi to zajęło bo dopiero poznawałem niektóre funkcje Vegasa xD Ale wg mnie to napis jest całkowicie czytelny. Synchronizacja też wydaje mi się że jest, i nie przez przypadek :P
Odpowiedz
Nie jest tragicznie ale z tempem nie trafiłeś, a szkoda.
Odpowiedz
na poczatku swojej przygody z vegasem nad filmikami o podobnej dlugosci pracowalem 10h i wiecej wiec mysle ze 3h to niewiele ;)
jesli chodzi o ten napis to zolty kolor w tej amimacji jest zbyt jaskrawy i daje mi troche po oczach i dlatego traci na estetyce :)
Odpowiedz