Jak połączyć w jedną ścieżke pocięte klipy?
Cześć. Mam dość dziwny problem. Wgrałem na oś czasu klip. Pociąłem go na kilka mniejszych. Chciałbym jednak teraz z tych pociętych części połączyć go znowu w całość. Aby nie było tych przerwyników. Bardzo mi na tym zależy aby po prostu dźwięk zapisać do osobnego pliku. Chciałbym nałożyć efekt autoduck ale niestety nie wiem jak znowu połączyć pocięte ścieżki w jedno.
Odpowiedz
render as -> wave

render to new track...
Odpowiedz
A nie da się tero zrobić w jakiś inny sposób jak np naciskałem przycisk "s" aby przyciąć to teraz jakiś inny przycisk aby złączyć?

@Edit
Nie wiedzę takiej opcji render to new track u siebie.
Odpowiedz
możesz rozwinąć chwytają za krawędź, i przesuwając myszką. Ale jeśli chcesz połączyć dwa zupełnie różne eventy w jeden - to raczej nie. Vegas pracuje na tka jakby skrótach plików. Nie da się stworzyć skrótu do czegoś, co fizycznie nie istnieje nigdzie na dysku. Najpierw musisz zrobić taki plik (więc albo render as... albo render to new track - jak już wyżej pisałem).
Odpowiedz
No spoko ja używam Movie Studio Platinium 12 i u mnie nie ma takiego czegoś jak render to new track. W takim razie skorzystam z opcji redneru do waw. Później już sobie poradzę. Dzięki za pomoc!
Odpowiedz
A gdzie szukałeś tej opcji? Ja nie mam Movie Studio, ale wydaje mi się, że będzie tak samo, jak w pro...
Tools -> Render to New Track [CTRL+M]
Odpowiedz
Szukałem kilka dni temu odpowiedzi na Twoje pytanie. Odpowiedź okazała się prosta i wyniknęła w sposób naturalny przy zabawie z nagraniem. Pocięta ścieżka audio lub video "wewnątrz" programu jest wciąż cała. Należy po prostu rozciągnąć event do oczekiwanej długości, a resztę kawałków skasować. W ten sposób z powrotem mamy całą ścieżkę. Może ktoś kiedyś skorzysta z tej porady szukając odpowiedzi na to stare pytanie.
PS - mam nadzieję, że właściwie użyłem słowa "event" i nie zostanę zlinczowany :D
Odpowiedz
(11-02-2013, 16:15)PioPac napisał(a):  Należy po prostu rozciągnąć event do oczekiwanej długości, a resztę kawałków skasować.

Thx cpt. Obvious. Wystarczyło najpierw przeczytać ten wątek.
Odpowiedz