Doczekamy się Sony Vegas Pro 13 ?
Witajcie, jak myślicie, bądź wiecie, kiedy mają być jakieś informacje na temat Sony Vegas Pro 13 ? Jest coś zapowiadane, były o nim jakieś informacje itd ?
Bardzo mnie ciekawi jak będzie wyglądała 13 :)
Odpowiedz
Spoko. Ja się nie mogę doczekać dwunastki, która będzie chodzić tak stabilnie, jak jedenastka ;-)
Odpowiedz
Ja tam nie narzekam, jak dla mnie dobrze chodzi :P
Lecz rok 2013 powoli mija a o Sony Vegas Pro 13 ani słowa.
Odpowiedz
W tym roku mam mocne powiedzmy przeczucie że 13 nie będzie. ;)
Ale za to niedługo będzie kolejna poprawka 12.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
hmmm a może taka niespodzianka ze strony Sony i ta poprawka to będzie Sony Vegas Pro 13. Już uzasadniam. Mamy 2013 rok, sięgnijmy pamięcią do czasów IBC Show i Sony Vegas Pro 10, data zaprezentowania 10 - 10 wrzesień. Data zaprezentowania 11 - 9 wrzesień. Data zaprezentowania 12 - 7 wrzesień. Oczywiście nadal mówimy o IBC Show in Amsterdam. Przypadek ? Przez 4 lata Sony prezentowało w mniej więcej tym samym terminie Vegasy. Może i w tym roku na IBC we wrześniu zobaczymy coś nowego aby nie przerwać tej passy ? :D
Odpowiedz
Nie, żebym chciał Cię rozczarować, ale obecnie mam na dysku build 699 więc jak wyjdzie public to będzie jak sądzę np. 700 albo wyższy. I bardzo, bardzo mocno się zdziwię, jak w Amsterdamie pojawi się nowy Vegas, którego wcześniej nie widziałem. I ciężko obrażę na SCS :)

Odpowiedz
To by było wyzwanie. Vegas pro 13 - bez wersji beta :-)
Odpowiedz
Wróbelki ćwierkają na forum SCS, że Vegas Pro 13 zadebiutuje na tegorocznym NAB.
Cytat:Sony Creative Software is offering its Vegas Pro 13 which features new workflows for faster editing, easier archiving and friendlier cloud collaboration.
Jak dla mnie brzmi to gorzej niż źle.
Odpowiedz
Wróbelki też ćwierkają, jakby to rzec... Zacytuję kawałek tekstu o Odysie i Penelopie...:
"Zaklął Odys okrutnie: O kurtka! Czy też: Psia krew!
Zaraz do chaty wpadnie i urządzi masakrę.
Ale naszła go myśl zdrowsza: żona przehodowana,
chałupa nie najnowsza, zalotników pół kopy
więc nie ma się co napalać, bo to tęgie chłopy
i gotowi go nalać..."

Myślę, że na NAB będzie 13tka jak najbardziej.

Odpowiedz
I jest oficjalne info:
http://pro.sony.com/bbsccms/ext/eblasts/..._v1.1.html?

Cytat:Announcing Vegas Pro 13!
Stop by and get a sneak peak of the new features in Vegas Pro 13. This presentation will highlight the new editing, collaboration, and archive tools and show examples of how these and other new features will increase your productivity.
Scheduled at 9:30 and 2:30 PDT Monday, Tuesday and Wednesday during the show.

W związku z powyższym, zdaje się, że oficjalnie efix wygrał dużą butelkę dobrego trunku :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości