„Tuwim,czyli jak poznałem julka"
Oto making off z nowej produkcji teatru łaźnia nowa „Tuwim,czyli jak poznałem julka".Tutaj kręcimy scenę tuwim leczniczy i tuwim na łonie natury.Premiera filmu już 1 września o 20:00 w kawiarence „Pod Kombinatorem"(Od 16 pokazy teatralne i kabaretowe) obok łaźni nowej (wejście od strony ogródka).Zapraszamy!

Odpowiedz
Lubię bardzo materiały typu making of.
Ale czemu mieliście takie dziwne kolory?
Odpowiedz
jakie kolory??
Odpowiedz
Zj...ne kolory. Rozumiem, że materiał jest podły po pochodzi z komórki czy czegoś w tym stylu. Ale korekcję koloru to chyba można było zrobić? W 10 minucie jakoś się niemal udało, cała reszta jest w sosie pomidorowo pomarańczowym.
No i jak na coś, co ma zachęcić, zaciekawić, nie mówiąc już o kategorii making off - przynudza. Lepiej zrobić 3 minuty, ale z sensem.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
materiał pochodzi z kamery,a to że jest marnej jakości to wina tego że musiałem zmniejszyć rozdzielczość,bo inaczej film renderowałby się mi tydzień.jeżeli chodzi o nagrywanie,to nie ja nagrywałem,a koleżanki (mało znają się na tej kamerze),więc ja nie mogłem niczego kontrolować z drugiej strony,gdy tak miałem siedzieć na drugim planie i nie ruszać się...A korekcje kolorów to zrobiłem na wszystkie klipy,ale przez to,że koleżanki bawiły się manualnym focusem i przesadziły,to mało co to widać.
Odpowiedz
Ale ja za bardzo nie wiem co jest problemem. Wydaje mi się, że przecież kamera sama tak beznadziejnie nie nagrywa. I nie mówimy tu o jakości (rozdzielczość), tylko o kolorystyce. Mi to wygląda jakby w montażu ktoś dowalił filtr obrazu jakiś. Manualny focus nie ma nic do koloru o ile mi się wydaje.
A co to za kamerą było kręcone? Ten making of, nie film docelowy.
Odpowiedz
(08-29-2013, 17:58)Bunch napisał(a):  Wydaje mi się, że przecież kamera sama tak beznadziejnie nie nagrywa. I nie mówimy tu o jakości (rozdzielczość), tylko o kolorystyce.

Kolory są tutaj najmniejszym zmartwieniem, bo tragedią jest galaretowaty obraz, a o dźwięku to nie ma co nawet wspominać.
Odpowiedz
To znaczy wiesz... Ja odpuściłem sobie oglądanie od pierwszej sekundy, gdy na ekranie w tytułowym napisie zobaczyłem literówkę. Bo takie coś to zawsze zwiastuje "powagę" całej dalszej pracy. Ale - przeklikałem dalej do momentu gdzie ktoś coś mówi, czego w ogóle, totalnie, zupełnie nie słychać. A kolory rzuciły się w oczy od razu.

Jestem ciekaw właściwego filmu a nie making-ofa.
Odpowiedz
Kamera to Media-tech D-MENTION mt4038
Odpowiedz
Kamera 3D?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości