Prośba o pomoc - jaki to efekt?
Witam, jak zrobić taką prezentację jak na tym filmiku? Chodzi mi o animacje :)

z góry dziękuje

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Program do 3D, np. Blender.
Odpowiedz
w sony vegas nie da się zrobić czegoś takiego ? Chodzi mi o to, że mam zdjęcia i po prostu chciałbym żeby kamera je pokazywała tak jak tutaj.
Odpowiedz
Hmmm no zrobisz, pan/crop oraz track motion + machania paroma/parunastoma ścieżkami. Diabeł może tkwić w szczegółach, może się okazać, ze pewne rzeczy zrobisz, a od pewnego momentu w czystym Vegasie nie da rady.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Myślalem, że ma być jak na tym filmie, a nie zwykłe przesuwanie zdjęć...
Odpowiedz
Serio nie ogarniam tego programu 3d :// i raczej tego nie ogarnę na prawdę czarna magia :| nie rozumiem da radę robić intra a nie można zrobić prostej prezentacji pokazującej rozmiary planet, wydawać by się mogło banalne. Jakby miał ktoś jakieś rady dla mnie to będę wdzięczny. Za to co napisaliście też dziękuje.
Odpowiedz
No nie ma prostszej metody (no chyba, że jakieś plugin, może NewBlue coś ma do pierdoł ze zdjęciami). Track motion i/lub pan/crop - zależy co chcesz zrobić i to wszystko. Czasem wystarczy zwykłe transition typu slide. Trudno coś doradzić, jak pisałem wiele zależy od tego, czego oczekujesz.

Odpowiedz
oczekuje na prawdę prostego porównania bez zbędnych animacji + podpis każdej planetki :) Jutro będę kombinował cały dzień ;]
Odpowiedz
A nie możesz po prostu zrobić bitmapy albo powiedzmy z 3-4 bitmap z tymi planetami i tak jak mówię - przjechac sie po nich pan/crop?

Odpowiedz
A After Affects to zrobisz. Nie trzeba softu 3D do tego
Odpowiedz