A tak sobie.... Mistrzowie photoshopa.
Kiedyś efix wrzucał coś podobnego, to teraz ja. Choć kaliber zdecydowanie mniejszy:

http://mariaborowiak.com/wesele1.php Zapraszam do pokazu slajdów :)

Jako bonus:
http://mariaborowiak.com/video.php
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Najlepsze są zdjęcia kotów w galerii :)

Poza tym.. paaaaanie. tysiąc dwieście do negocjacji....
Odpowiedz
Miażdży cyce.
Odpowiedz
No co? Przez takie znajdy pozbywam się kompleksów...

PS
Ale strona internetowa całkiem przyjemna, nie? Bardzo ładna stronka.
Odpowiedz
Moc, po prostu moc. Ale tu mały protest - te foty nie mieszczą się w specyficznej kategorii "Mistrzowie Photoshopa" moim zdaniem. To sa po prostu ch... foty :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
efix, nie wiedziałem jak zatytułować temat by coś na ten temat prawdziwego mówił. Miałem z tym problem.

Najbardziej jednak podobają mi się dwie fotografie:

1. kucając pod sosną, jakby srali

[Obrazek: hoNFP1h.png]

2. na... cmentarzu

[Obrazek: vNtIdUp.png]
Odpowiedz
Eee, słabo, na mistrzów to musieli być wklejonego Rolls-Royce, Angeline Jolie itd.
Wizyta na cmentarzu na grobie rodziców lub rodzica (szczególnie niedawno zmarłego) jest akurat dosyć popularna. Może nie we wszystkich regionach.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Spadłem z fotela kiedy przeczytałem: "Poświęcam bardzo dużo czasu na obróbkę zdjęć oraz realizację montażu filmów". Jak to mówią... każda minuta na wagę złota...
Odpowiedz
W sumie to nie byłem w innych zakładach niż galeria. Ale może spójrzmy na to nieco obiektywniej? Cytując za stroną...

Cytat:Poświęcam bardzo dużo czasu na obróbkę zdjęć oraz realizację montażu filmów dla każdego klienta indywidualnie.
Skoro "indywidualnie" to być może trafili się akurat tacy klienci, którym się to podoba. A więc indywidualnie dla nich zostały stworzone te "ozdoby" w MS Paincie :)

Cytat:Zachowuję pełną dyskrecję.
Skoro tak, to pewnie w swojej ukrytej ofercie są i sesje fotograficzne "innego typu" :)

Cytat: Od kilku lat nagrywam amatorskie filmy. Działalność profesjonalną prowadzę od 2010 roku.
A niektórym wciąż nie może przejść przez gardło słowo "robię coś profesjonalnie".

Jako post scriptum....

[Obrazek: n63s.png]
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Sądząc po tej uwadze na dole podstrony oferty: "Uwaga: działalność została wykreślona z listy ewidencji działalności gospodarczych." - chyba rynek zweryfikował umiejętności osoby posiadającej aparat i kamerę. Z drugiej strony zdjęcia na głównej stronie (nie galeria) niewiele odbiegają (na plus) od poziomu "fotografów za 500 pln" na allegro.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości