Potrzebna kamera podwodna HD
Szukam kamery wodoszczelnej z możliwością wyprowadzenia podglądu na powierzchnie wody.
Ważne jest żeby była mała i najlepiej gdyby dala się ją włączać i wyłączać z nad wody .
Kamera ma być ruchoma, ważne żeby miała małe opory podczas ruchu w wodzie.

W tej chwili korzystam z takiej kamerki podłączonej do wejścia AV kamery rejestrujacej na powierzchni:

http://www.multisystem.pl/kamery-podwodn...orowa.html

Kamera daje bardzo ładny obraz ale potrzebuje rozdzielczości HD.
Odpowiedz
GoPro hero 3 - wersja silver lub black.

Posiadają zarówno podgląd Wi-fi (sterowanie i podgląd z smartfona: android, iPhone).
Wodoszczelność o ile pamiętam - do 60 metrów.
Odpowiedz
No ale kamera jest pod wodą, Wi-Fi tam chyba nie zadziała.
Zresztą podgląd jest opóźniony nawet o 4 sek.
Potrzebuję widzieć i sterować na powierzchni.
Moja zabawka wygląda tak :

Odpowiedz
dla równowagi dodam Sony Active Cam, który ma (nie wiem czy GoPro ma) profil kolorystyczny specjalnie pod wodę i dobrą stabilizację (lepszą niz GoPro2, z GoPro 3 nie porównywałem). Oczywiście ma też WiFi....
Odpowiedz
Sony Action Cam do 6-7 metrów zasięg Wi-Fi powinna mieć dobry. Przy dużej wilgotności powietrza trzeba uważać na parowanie szkiełka (można dokupić pochłaniacze wilgoci lub samemu coś wymyśleć). Kamerą Sony można sterować, włączać i wyłączać nagrywanie, przestawiać tryb nagrywania (ilość klatek i rozdzielczość). Jeśli do zastosowań takich jak na filmiku wyżej to spokojnie starczy. Kolory są bardzo żywe, w spowolnieniu widać wszystkie kropelki. Jeśli chcesz jakiś materiał z niej zobaczyć to pisz na priv.
Odpowiedz