Niekontrolowana zmiana wyglądu Vegasa
Witam wszystkich,
nie wiem jak to się stało (chyba kliknąłem podwójnie na krawędzi timelina) ale zmieniłem wygląd całego okna Vegasa i nie wiem jak z tego wybrnąć. Może któryś z kolegów pomoże mi w rozwiązaniu tej zagadki. To co pojawiło się po zmianie jest na print screenie, który dołączam poniżej.
Z góry serdeczne dzięki.

Odpowiedz
To jedna z głównych zmian w Vegas Pro 12 :)
W sumie pierwsza wymieniona na oficjalnej stronie. Nazywa się Expanded edit mode http://www.sonycreativesoftware.com/vega...deoediting
A włącza/wyłącza się klikając dwa razy na połączenie między eventami video lub na krawędzi - właśnie - czyli tak, jak napisałeś. Tak jak włączyłeś - tak samo wyłączysz...
Odpowiedz
Kurcze nie wpadłem na to, widocznie najprostsze rozwiązania najpóźniej przychodzą do głowy :)
Wielkie dzięki za pomoc
Odpowiedz
(08-23-2013, 16:24)mn64 napisał(a):  Kurcze nie wpadłem na to, widocznie najprostsze rozwiązania najpóźniej przychodzą do głowy :)
Wielkie dzięki za pomoc
MAM Pytanie czy pomoże mi ktoś jak włączyć te wszystkie paski po lewejj stronie u góry ta miniatura do oglądania filmu te nie ma tych 4 czy ilu pasków narzedzi co na zdjęciu

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
alt+d, d
Odpowiedz
Cytat:(chyba kliknąłem podwójnie na krawędzi timelina) ale zmieniłem wygląd całego okna Vegasa i nie wiem jak z tego wybrnąć.
A próbowałeś więc kliknąć ponownie, podwójnie? Wtedy wraca do normy bo kilku sekundach oczekiwania.

PS
A co nam daje właściwie ta nowa opcja? łapiąc za moment łączenia klipów z ALT+CTRL możemy przesuwać miejdsce cięcia też. No chyba zę do czego innego ona ma służyć. Do czeog w takim razie?
Odpowiedz
Czytałeś instrukcję? chyba nie
To jedna z głównych zmian w Vegasie Pro 12. Dokształć się - choćby czytając na stronie głównej VP12!

Druga sprawa - odgrzebałeś stary problem. Kolega, który miał problem z tym, że w niekontrolowany sposób uruchomił Expanded edit mode już się dowiedział, jak z tego wybrnąć.

Kolega har3j pytał o coś innego (pozamykał sobie wszystkie okna efektów, miksera, podglądu, pluginów itd. i nie wie, jak przywrócić, a że nawet nie zaglądnął w zakładkę "view", to już inna sprawa.

Ty natomiast piszesz o zupełnie innej rzeczy. Czytaj uważniej Bartku ;)
Odpowiedz
I jak to jest w tym żarcie? Przyszedł leśniczy i wyje...ł nas i Niemców. Co to za dopisywanie do wątków i robienie offtopiców? :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No przeczytałem na głównej.
A co to? Nie główna niby była?

[Obrazek: 7lwz.png]

Chyba że masz na myśli co innego, np. inną podstronę.
Odpowiedz
BRAWO. A teraz przeczytaj i zobacz screen, który zamieścił har3j.

Jak już offtop'ujemy, to na maxa ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości