przedłużenie triala
Witam.
Jest pilna sprawa bo zamówienie do zrealizowania.Posiadam windows 8 i skończyła mi się licencja na triala. Kiedyś jak miałem win7 to za pomocą instrukcji od sony zrobiłem czystkę w systemie i wszystko było ok, jednak teraz nie mogę jej znaleźć. Mógłby ktoś podać link albo powiedzieć co zrobić ? Dodam, że usunąłem program i czyściłem rejestr przez "uruchom". Dalej wyskakuje, że zainstalowany program.
Vegas 10 pro

Proszę o szybką pomoc
Odpowiedz
triala czego? 8 czy Vegasa.
Odpowiedz
a czego to jest forum ...
Odpowiedz
Najprościej tutaj: http://www.sonycreativesoftware.com/buy/vegaspro
Odpowiedz
Jemu chyba chodzi o usunięcie danych w regedit. Nie mam 8 ale poszukaj na internetach edycja regedit w windows 8 i tam w zakładce ....software... (jakieś napisy obok tego) znajdź sony vegas i usuń, tylko sonego usuń wcześniej :)
Odpowiedz
Zasadniczo triale nie służą realizacji zamówień...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Jakie przedłużenie triala człowieku, po prostu zapomniałeś jak użyć pigułki. Poza tym wersja trial umieszcza znak wodny na filmie, więc nie ściemniaj, że działałeś na wersji trial.
Odpowiedz
właśnie się zastanawiałem, czy w VP12 trial jest terminowy?
Skoro jest znak wodny, to chyba jest bez ograniczenia czasowego (jak to było w wcześniejszych wersjach).
Odpowiedz
Heh, jaki fajny lajtowy wakacyjny wątek... :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(08-23-2013, 21:45)Pinto napisał(a):  Jakie przedłużenie triala człowieku, po prostu zapomniałeś jak użyć pigułki. Poza tym wersja trial umieszcza znak wodny na filmie, więc nie ściemniaj, że działałeś na wersji trial.

Co ty pieprzysz ? Jaki znak wodny? Używam vegasa 10
Odpowiedz