Blackmagic Pocket Cinema Camera
Piszę w dziale Newbies, bo mam nadzieję, że co bardziej zaawansowani napiszą kilka zdań, które będą bardziej strawne niż fachowe, zaawansowane opisy tej kamery. Blackmagic Pocket Cinema Camera jest niewiele droższa od Panasonica X920, którą pierwotnie zamierzałem kupić. Czy możecie powiedzieć jak wygląda praca z kamerą nagrywającą rawy i obróbką tychże? Czy w Vegasie pracuje sie na takich plikach?
Odpowiedz
(08-20-2013, 23:23)elmuz napisał(a):  Blackmagic Pocket Cinema Camera jest niewiele droższa od Panasonica X920, którą pierwotnie zamierzałem kupić.

"Silnik od Ferrari jest w sumie niewiele droższy od Forda Mondeo. Czy możecie mi powiedzieć, czy Ferrari można jedzić na normalnym paliwie i po drogach publicznych?"

Znasz różnice w pracy między jedną kamerą a drugą, czy tylko czytałeś, jaka to Pocket Camera jest za....jefajna? To tak na początek...
Odpowiedz
Twoja odpowiedź przekłada się jakoś na wiedzę merytoryczną, czy tylko na frustrację? To tak na początek.
Odpowiedz