corny luft WSTOMPIENIE(czyli nasze pierwsze sciene fiction)

https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
Hehe, skądś znam te ujęcia, maski itd. no nie? :) Fajnie, że udało nakłonić ludzi do zabawy, uwielbiam to. Motyw z kominem bardzo zacny.
Rady dobrego wuja:
- raz nie stosuj aż tak krótkiej migawki - to jest oczywiście kwestia gustu i licentia poetica, ale efekt "Szeregowca Rayana" tak mi tu średnio pasuje (moim zdaniem),
- jak masz niebo w tle, las itd. to filtr polaryzacyjny Twoim najlepszym kumplem,
- jak nie masz szansy na dobrą stabilizację obrazu, tracking itd. to kamerę obciąż workiem z piaskiem itp. W scenie z kominem nawet delikatne drżenia między planami demaskują efekt.
- w paru miejsach olbrzył był przesadnie rozmazany na krawędziach - rozumiem, że nie do końca dobrze maska wyszła itd. ale to też brzydko wygląda w tym momencie.

Poza tym podobało mi się, więcej takich!

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Nie wiem co dużo powiedzieć, zbyt mocno się nie rozpiszę, film według mnie całkiem dobry, zastrzeżenie mam tylko do długości, która powiem, mnie lekko rozczarowała, ale zgaduję, że takie było założenie, może to i lepiej, że niema nic wciśniętego na siłę. Co do błędów to zauważyłem, że jak olbrzym jest za drzewami w tle, to drzewa nie są idealnie wymaskowane, i kawałek nieba zostaje na nich, co w paru miejscach wcale fajnie nie wygląda.
Odpowiedz
Motyw z kominem najlepszy. Dobre pomysły tam macie :)
Odpowiedz