Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wagą filmiku !? Jaki format ?
Witam. Posiadam Sony Vegas Pro 12.0 i mam problem ponieważ nie wiem w jakim formacie zapisywać.
Zmontowany filmik, który trwa 6 minut waży 33 Gb ;o. Dlaczego tak?
Moja kamera nagrywa w formacie mp4 full hd.
Filmy trwające półtorej godziny nie ważą czasem nawet 1 gb więc dlaczego mój filmik waży aż tyle ?

Filmik nie ma być uploadowany nigdzie na żadną stronę czy youtube jest po prostu do prywatnej kolekcji lub żeby zgrać na płytę znajomym.

Proszę o pomoc :).
Zapoznaj się z podstawowymi pojęciami takimi jak np. codec (kodek), kontener, format pliku itd. oraz z helpem lub manualem do Vegasa. Warto zapoznać się też wątkiem o renderowanie dla YT - są tam informacje dotyczące nie tylko YouTube. Jak się zapoznasz - wróć.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Hah czyżby to znaczyło, że nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie ?
Zadałem proste pytanie w jakim formacie zapisać żeby ważyło mniej, a Ty odsyłasz mnie żebym uczył się pojęć ? Jakbym znał pojęcia i resztę to moje pytanie nie miałoby miejsca .
Raczej słaba pomoc, a nawet mógłbym stwierdzić, że spam.
Mam generalnie w głębokim poważaniu, za co uważasz moją odpowiedź młody człowieku, dyskusja jest bezcelowa, nie znasz nawet pojęcia spamu. Temat leci do kosza.

To, że nie potrafisz pomóc nie oznacza, że inni nie potrafią, a nie od razu temat usuwasz. Bardzo dorosłe rozwiązanie.
Jeśli tutaj taka pomoc jest w takim razie dziękuję bardzo i pozdrowienia.
Z Panem Bogiem i ruszaj w drogę. Jak się dostosujesz do pierwszej prośby zapraszam ponownie. Przy okazji zanim wrócisz zachęcam do wnikliwego zapoznania się z regulaminem i co niektórym przyklejonymi tematami...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości