LentroN Movies!
Czesc :) A Wiec, skoro juz tutaj jestem to jako nowy, odrazu opowiem cos o sobie, a raczej o mojej historii z Vegasem! :D

A wiec. Zaczelo sie kiedy mialem 10 lat. Moj brat cioteczny, zmontowal filmik z osiedlowego turnieju w Sony Vegasie.
(FILMIK NIE MOJ!!!)
Bardzo mi sie on spodobal... A ze lubilem zawsze robic cos sam, nie proszac nikogo o pomoc, tzn. "tworzyc"... Zainteresowalem sie tym :) Przez caly czas, szukalem jakiegokolwiek programu do montowania... Nie znalazlem zadnego godnego uwagi i pozostawilem to az do wieku 12 lat... Kiedy to przypomnialo mi sie ze kiedys widzialem w folderze "Program Files" folder o nazwie "Movie Maker"... :D Odrazu tam wszedlem i zaczalem cos montowac...
Bawilem sie tym programem przez jakis rok... Mialem go juz w paluszku :P Robilem cuda z niczego... Potem, pomyslalem sobie ze bez sensu jest marnowac czas i realizowac cos, w programie ktory ma wszystko limitowane (Chodzi o to ze nie ma za duzo efektow, jestes uzalezniony od efektow ktore Ci daje producent a nie takich ktore robisz Ty sam.) i postanowilem sciagnac sobie program o jakim zawsze pisali na koncu filmikow o Counter-Strike'u na youtubie. tzw. Sony Vegas... :)

Sciagnalem Triala i przez 30 dni zrobilem jeden filmik nad ktorym siedzialem 2 calutkie dni!

Potem juz mialem wersje Vegasa 6.0b i przy takiej pozostalem.

WSZYSTKIEGO SIE NAUCZYLEM SAM!!! SZPERALEM PO PROGRAMIE, PROBUJAC WSZYSTKIEGO PO TROCHU!!! :) DOPIERO POTEM ZAUWAZYLEM ZE JEST COS TAKIEGO JAK TUTORIAL! :D

A o to jedne z moich "dziel":

Milego ogladania! Pozdrawiam i zapraszam na moj profil! http://www.youtube.com/kaju231 !!!

~LentroN.
Odpowiedz
No widać, że szybko się rozwijasz. W przed przed ostatnim filmiku bardzo spodobało mi się, to co zrobiłeś z tymi gradientami czy czymś w intro. Tylko troche muza wg. mnie suxi. Jednakże te filmiki były nudnawe i po 2 minutach przeważnie wyłączałem.
Odpowiedz
jedyna moja rada to zebys wzial sie za cos ambitnieszego niz tibia i cs... chociazby te ''turnieje osiedlowe'' :)
Odpowiedz
Tak, wiem :D Montuje tez filmiki do szkoly... Rozne prace ;p Teraz planowalem nagrac filmik w GTA SA... Ale ze mam porysowana oryginalna plyte, nie chce mi sie zainstalowac. Pisze ze brakuje data3.cab... Ma ktos moze owy plik? :DDD
Odpowiedz
A może coś od siebie ?
Nie wiem jak was, ale mnie zawsze filmiki przedstawiające gameplay zawsze nudziły.
Odpowiedz
no niestety wiekszosc ludzi ostatnio tutaj wydaje tylko takie ''ambitne'' produkcje...
zadowoli mnie wszystko inne byleby z zycia wziete...
Odpowiedz
Narazie w planach mam uzbieranie kasy na jakas porzadniejsza kamerke HD :P Jak plan sie sprawdzi to moze cos nagram :) A Narazie sprobuje zmontowac teledysk...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości